29 Листопада, 2023
Аби кроти не хазяйнували на городі, використовую просту трилітрову банку. Просто, швидко, не затратно і справді ефективно!

Аби кроти не хазяйнували на городі, використовую просту трилітрову банку. Просто, швидко, не затратно і справді ефективно!

Аби кроти не хазяйнували на городі, використовую просту трилітрову банку. Просто, швидко, не затратно і справді ефективно!

Про це пише Інтермаріум

Власники дачних ділянок знають, що кріт в городі – ще той шкідник. Активна діяльність крота призводить до того, що ґрунт втрачає свої родючі властивості. Не естетичний і газон з великою кількістю земляних горбків, які залишаються після пересування тварини. Тим часом кріт приносить і користь, поїдаючи медведок, личинок комах та інших шкідників рослин.

А тепер розповім, як я забула про цих землекопів, завдяки звичайній трилітровій банці.

Крок 1. Підготуйте банку

Найкраще підійде трилітрова скляна банка. Вона досить глибока, і кріт не зможе вибратися з неї по слизьких стінках. Використання такої банки допоможе захистити ваш урожай і не завдасть шкоди звірку. Банку обирайте без сколів і чисту, без залишків їжі. Замість банки можна також використовувати відро або обрізану п’ятилітрову бутель.

Крок 2. Викопайте яму

Спочатку потрібно знайти свіжий хід крота, де буде встановлена ​​банку. Зробити це нескладно: просто подивіться на купки землі, які є на ділянці, і прощупайте ґрунт. На невеликій глибині ви виявите хід, який звір використовує для пошуку їжі. Під час просування кріт періодично виштовхує ґрунт назовні, щоб було легше повзти вперед, і залишає такі земляні мітки.

Потім прямо по лінії кротячого ходу викопайте яму не менше 30 см глибиною, щоб туди вмістилась банка.

Кроти періодично користуються проритих ходами, тому можете не хвилюватися – він обов’язково повернеться!

Крок 3. Встановіть ємність в потрібному місці

Помістіть в поглиблення банку так, щоб горлечко було врівень з основою ходу. Трохи ущільніть землю, щоб кріт нічого не запідозрив.

Покладіть в банку трохи черв’яків. Вони послужать апетитною приманкою, і кріт точно дочекається вашого повернення. Зверху накрийте  щільною тканиною, шматком дошки, фанери або деревини, щоб нірка крота була повністю темною і не відлякувала тварину яскравим світлом.

Банки закопують саме в кротячий хід, а не в отвір посередині пагорба!

Свою ділянку я очистила від цих милих землекопів таким способом, уже за місяць. Чого і вам бажаю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *