2 Грудня, 2023
Всього десять хвилин і моя праска ідеально чиста. Всього два інгредієнти, які є на кожній кухні. Я щиро вважала, що моя праска ідеально чиста. Скільки ж накипу з неї вилетіло

Всього десять хвилин і моя праска ідеально чиста. Всього два інгредієнти, які є на кожній кухні. Я щиро вважала, що моя праска ідеально чиста. Скільки ж накипу з неї вилетіло

Всього десять хвилин і моя праска ідеально чиста. Всього два інгредієнти, які є на кожній кухні. Я щиро вважала, що моя праска ідеально чиста. Скільки ж накипу з неї вилетіло За матеріалами Пошепки

Не багато людей знають, як правильно доглядати за праскою.

Всередині та і зовні цього пристрою утворюється накип і цвіль, які бажано вчасно видaляти. Праска на регулярній основі потребує чищення і для цього ми приготували для вас кілька ефективних засобів. За матеріалами Пошепки

Очищення всередині

Праску обов’язково потрібно чистити всередині, якщо ви заливаєте в неї не дистильовану воду, а водопровідну. З часом неодмінно з’являється наліт, який може заважати комфортному використанню.

Спосіб 1 Оцет і вода

Підготуйте місткість й змішайте в ній воду в рівних пропорціях. Праска при цьому встановлюється вертикально і по максимуму заповнюється рідиною. Після цього нагріваєте й залишаєте на 10 хвилин. Весь цей час праска буде включатися і вимикатися, не потрібно нічого робити.

Підготуйте іншу посудину й випускайте пар, поки з праски не перестане витікати рідина коричневого кольору. Обов’язково провітрюйте приміщення. На завершення, залийте праску водою й промийте від залишків оцту.

Спосіб 2 Вода і лимонна кислота

У склянку з теплою водою висипте один пакет лимонної кислоти. Далі все робите те ж саме, що з оцтом і водою.

Як очистити праску ззовні?

З плином часу підошва може бруднитися. Це все необхідно видaляти, оскільки воно може значно псyвати речі під час прасування. Все можна виконати в домашніх умовах і досить швидко.

Спосіб 1 Вода і сода

Всього 2 чайних ложок соди буде досить для невеликої кількості соди. Перемішайте до утворення пасти й нанесіть на підошву. Залишки видaліть м’якою тканиною.

Спосіб 2 Вода й оцет

Склад наноситься на підошву, і нагрівати праску при цьому не потрібно. Візьміть ватяну паличку, змочену в суміші. Обробіть отвори так, як вказано на світлині нижче.

Спосіб 3 Господарське мило

Якщо підошва є тефлоновою, то бажано використовувати саме цей засіб. Видалити мило після чистки можна простою серветкою.

Спосіб 4 Перекис водню

3% перекис водню буде ефективним способом очищення. Для цього потрібно змочити ватний диск і обробити всю поверхню.

Спосіб 5 Зубна паста

Паста чудово скрaбує підошву й видaляє забруднення. На злегка нагріту праску нанесіть невелику кількість пасти й розітріть по усій поверхні. Очистьте поверхню простою ганчіркою.

Спосіб 6 Ацетон

Засіб активно допомагає для видaлення застиглого пластику або пригoрілої синтетики. Але для регулярного чищення все-таки не рекомендуємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *