5 Грудня, 2023
Додайте сіль у ваш шампунь і вимийте голову. Цей простий трюк вирішить найбільші проблеми ваших волосся

Додайте сіль у ваш шампунь і вимийте голову. Цей простий трюк вирішить найбільші проблеми ваших волосся

  • Цей простий трюк вирішить найбільші проблеми ваших волосся.
Додайте сіль у ваш шампунь і вимийте голову. Цей простий трюк вирішить найбільші проблеми ваших волосся

Додайте сіль у ваш шампунь і вимийте голову. Цей простий трюк вирішить найбільші проблеми ваших волосся.

Звичайна сіль покращує здоров’я вашого волосся, стимулює їх ріст і усуває деякі проблеми шкіри голови. Подивимося з якими проблемами вона конкретно допомагає впоратися:

1. Якщо у вас жирне волосся, сіль може контролювати надмірно активні сальні залози на волосистої частини голови, які виробляють занадто багато шкірного сала. Просто додайте 2 або 3 столові ложки солі в шампунь, який ви зазвичай використовуйте, і вимийте їм волосся. Результати будуть видні дуже скоро.

2. Сіль лікує лупу. Лупа – це шар мертвих клітин шкіри. Якщо ви почнете використовувати сіль для своїх волосся, вона буде стимулювати кровообіг і усуне лупу на вашій голові. Крім того, сіль захищає шкіру голови від грибкових захворювань. Все, що вам потрібно зробити, це розділити волосся на секції, посипати 1-2 чайні ложки солі на шкіру голови і масажувати її вологими пальцями близько 10 хвилин. Потім вимийте волосся, як зазвичай.

3.Сприяє росту волосся. Вона запобігає і зупиняє випадання волосся і стимулює ріст нового волосся. Ви повинні вимити волосся, як зазвичай, а потім помасажувати вологу шкіру голови морською сіллю протягом 10 – 15 хвилин. Потім знову промийте волосся. Повторюйте цю процедуру два рази на тиждень протягом 2 місяців.

Ви повинні використовувати сіль, яка знаходиться в герметично закритому контейнері, тому що це найкорисніша сіль для ваших волосся. Вона зміцнює волосяний фолікул і живить вашу шкіру голови. Крім того, від випадіння волосся можна також використовувати йодовану кухонну сіль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *