11 Грудня, 2023
Закип’яти банани з корицею і випий перед сном. Ось що напій зробить з організмом!

Закип’яти банани з корицею і випий перед сном. Ось що напій зробить з організмом!

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Відразу зазначу: цей напій має дивний смак. Багатьом може не сподобатися! Але по впливу – натуральні ліки, дуже сильні. Моментально відновить організм і поставить на ноги!

Такий банановий коктейль робиться за дві секунди. Основний живильний компонент – банан, який містить калій, магній і фосфор. Калій корисний для всіх м’язів, в тому числі і для м’язів серця. Фосфор допоможе організму впоратися з переварюванням вуглеводів.

Кориця допоможе запобігти хворобі Альцгеймера, Паркінсона, розсіяний склероз. Важливий момент: для напою варто вибрати корицю в натуральному вигляді , саме палички, а не порошок!

Ця дивовижна спеція допоможе в боротьбі з безпліддям, оскільки надає рівноваги кількість жіночих і чоловічих гормонів в організмі жінки. Крім того, кориця істотно знизить холестерин в крові!

Ефект від вживання диво-напою помітний вже через 3 дні. Для його приготування можна використовувати переспілі банани!

Банани з корицею

СКЛАДОВІ

1 л води

2 нарізаних кружечками банана

2 палички кориці

Приготування

Змішай воду з корицею. Поклади в теплу воду банани, дай воді закипіти.

Остуди і випий коктейль за годину до сну.

Гарне травлення, міцний сон, поліпшення пам’яті, підвищення гемоглобіну – це лише мала частка позитивних ефектів від вживання бананового настою. Прекрасно заспокоює нервову систему, спробуй обов’язково!

Користь бананів для організму не викликає сумнівів. Рекомендую тобі вживати цілющий напій протягом найближчого тижня, це порятунок в осінньо-зимовий сезон, коли організм ослаблений раптовими холодами. Бажаю тобі міцного здоров’я!

пише порадниця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *