11 Грудня, 2023
Кішка не злазить з живота вагітної дівчини. Але найцікавіше сталося після пологів …

Кішка не злазить з живота вагітної дівчини. Але найцікавіше сталося після пологів …

Як тільки Лілі завела кішку на ім’я Панда, між ними відразу виник особливий зв’язок. Вони все робили разом. Разом грали, разом спали, веселилися і обіймалися.

Коли господиня завагітніла, Панда не відходила від неї ні на крок. Але замість того, щоб як раніше грати з Лілі, кішка захопилася … животом. Як тільки з’являлася можливість, Панда лягала поруч з майбутньою мамою, прикладаючи пухнасту мордочку до живота Лілі.

Протягом всієї вагітності, кішка не відходила від господині ні на хвилину. Здається, що її улюблене місце на планеті – поруч з животом Лілі.

83e38bd0a2ea8d6c75d667c3866a77ad

Що ж сталося, коли дитина народилася?

Уже через три місяці після появи чарівного хлопчика Шона, мама виставила їх спільні фотографії в мережу.

“Панда дбала про дитину всі 9 місяців до народження і продовжує піклуватися і тепер.”

Багато хто вважає, що чорні кішки приносять невдачу, і тому намагаються триматися від них подалі. Але судячи з цим фото, вони відмінно ладнають навіть з новонародженими.

3f0fb970ffe8d3d124c3c5a77f90203f

“Я дуже часто бачу, як батьки відмовляються від домашніх тварин, коли у них з’являються діти. Я думаю, що це неправильно “, – розповідає Лілі.

802217c28db6390ab7ad718015494cda

Лілі сподівається, що приклад того, як живуть разом її маленький син Шон і кішечка Панда, буде напуттям для всіх, хто боїться тримати разом улюблених дітей і не менш улюблених вихованців. Вони люблять наших дітей точно так же, як і ми!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *