1 Грудня, 2023
Мудра притча про те, звідки беруться проблеми в нашому житті

Мудра притча про те, звідки беруться проблеми в нашому житті

Вас дивує, звідки стільки проблем у вашому житті? Тоді прочитайте цю притчу! Можливо, вона допоможе вам зрозуміти щось важливе.

Сидячи за круглим столом, душі вибирали свій наступний урок. Тут встала смілива і сильна душа:

– Цього разу я йду на Землю, щоб навчитися прощати. Хто допоможе мені в цьому?

Душі з співчуттям і навіть трохи злякано заговорили:

– Це один з найскладніших уроків… Ти можеш за одне життя не впоратися… Ти так будеш страждати… Нам так тебе шкода… Але ми тебе любимо і будемо допомагати…

Одна душа сказала:

Друга душа зітхнула:

– Я готова бути поруч з тобою на Землі і допомогти тобі. Я стану твоїм чоловіком, в нашому сімейному житті багато проблем будуть з моєї вини, а ти будеш вчитися мене прощати.

– А я можу стати одним з твоїх батьків, забезпечити тобі важке дитинство, потім втручатися в твоє життя і перешкоджати в справах, а ти будеш вчитися мене прощати.

Третя душа промовила:

– А я стану одним з твоїх начальників, і часто буду ставитися до тебе несправедливо і зарозуміло, щоб ти могла вчитися відчувати почуття прощення.

Ще кілька душ погодилися зустрітися з нею в різний час для закріплення уроку…

Отже, кожна душа вибрала свій урок, вони розподілили ролі, продумали взаємопов’язаний план життя, де вони будуть один одного навчати і наставляти, і спустилися для втілення на Землю.

Але така вже особливість навчання душ, що при народженні їх пам’ять очищається. І лише деякі здогадуються про те, що багато подій не випадкові, а кожна людина з’являється в нашому житті саме тоді, коли ми найбільше потребуємо уроку, який вона з собою несе…

Успіхів вам у пізнанні Уроків Життя!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *