5 Грудня, 2023
Немає сильнішого оберега, ніж молитва-благословення матері! Ось як правильно це зробити

Немає сильнішого оберега, ніж молитва-благословення матері! Ось як правильно це зробити

Немає нічого сильнішого і чистішого на світі, ніж материнська любов. 

Не важливо, 5 або 40 років дитині, благословити її ніколи не пізно. Це буде служити надійним оберегом у всіх складних ситуаціях. Якщо у тебе важка дитина, благослови її, якщо часто хворіє – теж. Навіть якщо все у нащадка добре і він щасливий, благослови його, щоб нічия заздрість не загрожувала.

Осінь завжди обіцяє щось нове. Хтось піде в школу, хтось в інститут, хтось в армію, хтось одружиться … Так що не пожалій кілька хвилин свого часу на благословення дитини перед важливим кроком в житті. Як це працює і як це правильно зробити, тобі розповість редакція «Отож».

Благословення матері

Першу згадку про благословення можна знайти в Старому Завіті Біблії. Його дав Бог Адаму і Єві, коли поставив управляти раєм і наповнювати землю. Енергетично, дитина – продовження матері. Екстрасенси стверджують, що на кожного з нас мама має величезний вплив, і ми пов’язані з нею невидимими нитками. Саме тому вона може прямо впливати на долю кровинки.

Благословляючи, мати створює навколо дитини якийсь захисний кокон, який не дозволяє потрапляти в неприємності та направляє всі дії в потрібне русло. Вважається, що людина, яку благословила мати, стає невразливою. Відмовляти в благословенні не можна, навіть якщо справи, на які потрібно давати благословення, батькам не подобаються, інакше дитину можуть підстерігати невдачі, що загрожують життю і здоров’ю.

При благословенні на важливі справи мамі треба прочитати молитву, а потім сказати побажання. Позитивний ефект буде простежуватися вже на сьомий день.

Молитва благословення матері:

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері вислухай мене, грішну і недостойну рабу Твою. Господи, в ласці Своїй владі чадо моє, помилуй і спаси його імені Твого ради. Господи, прости йому всі провини, вільні і невільні, скоєні ним перед Тобою. Господи, настави його на істинний шлях заповідей Твоїх і подай його і просвіти світлом Твоїм Христовим, на спасіння душі і зцілення тіла.

Господи, благослови його в будинку, біля будинку, в школі, в полі, в роботі і в дорозі, і на кожному місці Твого володіння. Господи, збережи його під покровом Твоїм Святим від кулі, що летить, стріли, ножа, меча, отрути, вогню, потопу, від смeртоносної виразки (промені атома) і від марної смeрті.

Господи, захисти його від видимих ​​і невидимих ​​ворогів, від усяких бід, зол і нещасть. Господи, зціли його від будь-яких хвороб, очисти від усякої скверни (вина, тютюну, наркотиків) і полегши його душевні страждання і скорботи.

Господи, даруй йому благодать Духа Твого Святого на многії літа життя, здоров’я і здорового розуму. Господи, Додай і зміцни його розумові здібності і тілесні сили. Господи, дай йому Твоє благословення на благочестиве сімейне життя і благочестиве дітонародження. Господи, даруй і мені, негідній і грішній рабі Твоїй, батьківське благословення на чадо моє в даний час ранку, дня, вечора і ночі, імені Твого ради, бо Царство Твоє, всесильне і всемогутнє. Амінь.

Порада редакції:

Благословляти можна перед кожною подією. Матерям, які відправляють дітей в далеку дорогу або на війну радять читати молитву протягом семи днів.

Благослови свою дитину і не забудь поділитися корисною інформацією зі своїми друзями в соціальних мережах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *