1 Грудня, 2023
Обов’язково зверніть увагу той, хто контролює язик, контролює все своє тіло.Ви здатні зробити саме те, що ви говорите!

Обов’язково зверніть увагу той, хто контролює язик, контролює все своє тіло.Ви здатні зробити саме те, що ви говорите!

Один з провідних нейрохірургів, який займається різними медичними спостереженнями під час операції на мозку, стверджує, що слуги

Бога мають силу, оскільки згідно з його останніми спостереженнями в неврології, центр мовлення домінує в усіх інших нервах.Це близько двох тисяч років тому написано в Біблії на Адресі Джеймса, де він чітко визначає дії та важливість мови та центру мовлення. Для нейрохірурга це було вражаюче!

Біблія дійсно цьому навчає!- Мова — це маленький орган нашого тіла, але вона рухає весь організм.Нейрохірург розповів про свої спостереження. Він сказав, що центр мовлення має таку владу над усім тілом, що навіть проста розмова, промова простої людини може контролювати своє тіло і керувати ним за його бажанням.Він сказав наступне «. Якщо хтось стверджує, що їм погано, то всі нерви дістають правильну команду і кажуть «.

Готуйтеся послабити, бо ми отримаємо команду з центру контролю, яку ми повинні послабити «. Ось чому, як природний наслідок, вони підкоряються фізичному вимаганню послабити — і послабити.Якщо хтось каже, наприклад, наступне: » У мене немає жодних варіантів. Я не можу зробити цю роботу «,- потім одразу всі нерви починають заявляти про те саме.

» Так,- кажуть,- ми отримали вказівку від центральної нервової системи, яка заявляє, що у нас немає можливості робити цю роботу, а тому ми відмовляємося використовувати якісь невикористані можливості. Ми повинні підготуватися до того, щоб стати частиною нездатної людини «.

Якщо хтось, наприклад, каже: ′′ Я вже дуже старий. Я такий старий і такий втомлений, що нічого не поробиш «,- потім одразу реагує на центр контролю за мовленням, надаючи відповідні накази. А нерви відповідають: » Так, ми дійсно старі. Ми вже готові померти «.Якщо людина стверджує, що старий, це означає, що ця людина скоро помре «.Людина ніколи не повинна відставати від бізнесу.

Якщо одного дня людина звільниться, він ніколи не перестане казати: ′′ Я пішов робити «,- і всі нерви повторюють ці слова, виявиться менш активним і готуйтеся до швидкої смерті «.Саме те, про що говорила Біблія дві тисячі років тому, досі відбувається сьогодні. Медична наука нещодавно відкрила цей принцип.Цей нейрохірург каже, що люди повинні стверджувати:

′′ Я молодий. Я здатна. Я вмію робити роботу молодого чоловіка, незважаючи на свій вік «.В даному випадку нерви літньої людини приходять до життя і, отже, вони набираються сил і фортеці з нерва.Біблія чітко стверджує, що той, хто контролює язик, контролює все своє тіло.Ви здатні зробити саме те, що ви говорите

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *