11 Грудня, 2023
ПОМІТИВШИ ХАРЧОВУ МОЛЬ В КВАРТИРІ, ДІЙТЕ НЕГАЙНО! МИ РOЗПОВІМО, ЯK НАЗAВЖДИ ПOЗБУТИСЯ ВІД ЦІЄЇ КРИЛАТОЇ НАПАСТІ

ПОМІТИВШИ ХАРЧОВУ МОЛЬ В КВАРТИРІ, ДІЙТЕ НЕГАЙНО! МИ РOЗПОВІМО, ЯK НАЗAВЖДИ ПOЗБУТИСЯ ВІД ЦІЄЇ КРИЛАТОЇ НАПАСТІ

Харчова моль – надзвичайно шкідливі комахи, які можуть завестися навіть на найчистішій кухні і нанести вагомий збиток продуктам.

Помітивши літаючих метеликів в квартирі, дій негайно! Ми розповімо, як назавжди позбутися від цієї крилатої напасті. Джерело

Як позбутися від харчової молі

Якщо виявлені метелики, то і гусениці є. Залишилося лише їх виявити. Ретельно оглянь всі пакети і ємності з крупами, внутрішні кути шкафчиків. Такожмоль любить селитися в сухофруктах, сухому кормі для тварин, горіхах, борошні, спеціях, печиві і цукерках. Шукай кокони і павутину, плести яку моль любить на кришках банок і швах пакетів з продуктами.

Виявивши «вогнища зараження», викидай, не роздумуючи. Шкода, звичайно, але нічого не поробиш …

Ретельно вимий шафки з оцтом, борною кислотою, лимонним соком або просто мильним розчином. Щілини оброби пензликом, змоченим в оцті. Через 30 хвилин змий все звичайною водою і витри рушником насухо.

Розклади на поличках надрізані зубчики часнику або палички кориці.

Відлякати шкідників допоможуть також мішечки з м’ятою, лавандою, полином, лавровим листом.

І все-таки, кращий спосіб усунути проблему – профілактика. Тому, щоб захистити себе від ненажерливих квартирантів, скористайся нашими рекомендаціями.

ПРОФІЛАКТИКА ХАРЧОВОЇ МОЛІ

Борошно, крупи та інші сипучі продукти краще не купувати про запас. Розраховуй, щоб з’їсти їх за 3-4 тижні, а потім купуй нові. У продажу зараз є все, та й магазини часто влаштовують різні акції на товар.

Всі закуплені продукти зберігай у скляних, щільно закритих ємностях. Якщо паразит і був принесений з магазину в пакеті, то через скло виявити шпигуна буде набагато легше. Тим більше, що вміст однієї банки викинути простіше, ніж все з шафи.Моль не витримує високих температур, тому якщо була необхідність закупити крупу у великій кількості, висип її на деко і гарненько прокали в духовці.

Також моль боїться і низьких температур: куплений пакет з крупою або борошном помісти на ніч в морозилку.

Мабуть, це все, що необхідно знати для ефективної боротьби з домашнім шкідником, щиро бажаю тобі успіхів в цьому бою!

Поділися статтею з друзями, можливо, ця інформація їм зараз вкрай необхідна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *