29 Листопада, 2023
Поради, за допомогою яких можна домогтися максимальної кількості зав’язей на помідорах

Поради, за допомогою яких можна домогтися максимальної кількості зав’язей на помідорах

Прості та дієві рекомендації.

Помідори вирощують на своїй ділянці практично всі дачники. Люди намагаються посадити їх у великій кількості, щоб зібрати хороший урожай, щоб і поїсти свіжі овочі, і закрутки зробити, інформує Ukr.Media.

Такий підхід може спрацювати, але часом і на великій кількості кущів помідорів росте не так багато, тому що зав’язі на них не утворюються.

Подібну проблему можна вирішити, зробити це досить легко. Збільшити кількість зав’язей на помідорах допоможе дотримання всього декількох рекомендацій.

Своєчасний полив

Тільки при хорошій вологості ґрунту помідори можуть плодоносити. Поливати їх потрібно регулярно, використовувати для цього відстояну воду, яка не буде холодною.

Під кожен кущ потрібно лити мінімум літр води. Краще здійснювати полив рідше, але робити його рясним. Помідорам буде комфортно рости в таких умовах.

Фосфор і калій

Без цих речовин плодоношення не представляється можливим. Вносити калій і фосфор потрібно тоді, коли помідори після висадки прижилися, коли вони трохи підросли.

Даною дією вийде не тільки стимулювати утворення зав’язей, а й цукристість самих помідорів підвищити.

Борна кислота

5 грамів даної речовини необхідно розвести у відрі теплої води. Даною рідиною можна або поливати помідори, або обприскувати їх листя.

Робити це потрібно раз в 2 або ж в 3 тижні. Зав’язі при всьому цьому будуть формуватися добре.

Увігнати рослину в стрес

Для цього необхідно зірвати кілька пасинків, а потім полити один раз рослини. На тиждень про існування помідорів слід забути, а потім знову відновити догляд.

Такий прийом дозволить рослині активувати всі свої ресурси, утворити зав’язі і почати добре плодоносити.

Потрусити стебла

Така проста дія може дати помітний результат. В процесі нього пилок буде опадати, за рахунок чого відбуватиметься запилення.

А для формування зав’язей саме це і потрібно.

Всі ці поради прості, доступні кожному, але водночас дієві. З їх допомогою можна домогтися того, що зав’язей на помідорах сформується максимальна кількість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *