29 Листопада, 2023
Підвищений артеріальний тиск: продукти, які не можна вживати!

Підвищений артеріальний тиск: продукти, які не можна вживати!

Високий тиск не завжди говорить про розвиток патології в організмі. Найчастіше, погане самопочуття пов’язане з неправильним харчуванням. Вам потрібно відмовитися від деяких продуктів, щоб відчувати себе значно краще, інформує Ukr.Media.

Магазинні супи

Щоб такі продукти не псувалися, в них додають забагато консервантів. Краще готуйте рідкі страви вдома, а готові супи або супи швидкого приготування відсуньте на другий план. Частіше виробники додають забагато солі або цукру.

Консервовані помідори і томатна паста

Слово «соління» не просто так отримало такий корінь. Краще підберіть менш нешкідливі соуси, рецептів в мережі достатньо.

М’ясні вироби

Ковбаси і різні м’ясні делікатеси, безумовно, смачні, проте і небезпечні. Виробники щедро м’ясо солять, тому не дивно, що у людей підвищується тиск. Прихильники здорового харчування воліють самостійно готувати м’ясні страви.

Будь-які напівфабрикати

Про існування даних продуктів взагалі краще забути, так як в них рекордна кількість консервантів. Напівфабрикати, плюс до всього, порушують метаболізм.

Газовані напої

У 200 мл солодкої води міститься 12 столових ложок цукру. Із-за різкого збільшення цукру в крові зростає кров’яний тиск.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *