1 Грудня, 2023
Розблокуйте сідничний нерв: є 2 вправи, щоб позбутися від болю. Дуже ефективно!

Розблокуйте сідничний нерв: є 2 вправи, щоб позбутися від болю. Дуже ефективно!

Сідничний нерв є найбільшим з усіх нервів нашого тіла.

Починаючись в ділянці попереково-крижового сплетення, його волокна проходять через всю ногу, забезпечуючи її іннервацію. У зв’язку з цим защемлення сідничного нерва — це пекельний біль і сильний дискомфорт. А в деяких випадках — навіть втрата на деякий час працездатності.

На щастя, існують спеціальні вправи, які здатні позбавити тебе від больових відчуттів. Наша редакція розповість тобі про дві найефективніші, за допомогою яких ти з легкістю зможеш розблокувати сідничний нерв.

Вправи для сідничного нерва:

Вправа № 1

  1. Ляж на рівну поверхню. Зігни ногу.

2. Утримуй зігнуту ногу двома руками і повільно направляй її до грудей, наскільки це можливо. Утримуй її в такому положенні мінімум 30 секунд.

3. Поверни ногу в початкове положення і повтори вправу ще 2 рази.

Вправа № 2

  1. Ляж на рівну поверхню. Зігни ноги в колінах.

2. Схрести ноги так, як показано на малюнку, підтримуючи їх при цьому руками. Перебувай у такому положенні 30 і більше секунд.

3. Повернись в початкове положення. Повтори вправу ще 2 рази.

Ці вправи можна робити окремо чи в комплексі. Їх схвалюють лікарі та радять робити своїм пацієнтам. Щоб запобігти недугам, пов’язаним із защемленням сідничного нерва, варто приділити якомога більше часу фізичній активності. Ходи багато пішки, роби ранкову гімнастику, а після робочого дня роби запропоновані нами вправи.

Інформація призначена тільки для ознайомлювальних і освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Даний продукт не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *