29 Листопада, 2023
Симптоми, які вказують на те, що у вас серйозні проблеми з серцем. Перевірте себе!

Симптоми, які вказують на те, що у вас серйозні проблеми з серцем. Перевірте себе!

Для вас ми підготували основні 11 симптомів, які можуть свідчити про те, що варто звернутися до кардіолога. Зверніть увагу, можливо, комусь це спасе життя.

Симптом № 1. Втома. 

Якщо навіть після сну ви відчуваєте себе втомленим та позбавленим сил, а втома накопичується з кожним днем. Це може свідчити про серцеву недостатність, адже загальна втома виникає тоді, коли  порушена циркуляція крові. 

Симптом № 2. Слабкість.

Люди, які пережили серцевий напад,  розповідають, що напередодні відчували неймовірну слабкість. Навіть важко було підняти телефон. Безсилля, яке нагадує симптоми застуди, також може бути тривожним сигналом.  

Симптом № 3. Перепади настрою. 

Проблеми з серцем також можуть спровокувати дивні психологічні стани, це можуть бути відчуття безпричинної тривоги, стрес. Якщо тривога поєднується з іншими переліченими симптоми, це може свідчити про інфаркт. 

Симптом № 4. Задишка.

Якщо вам виникає труднощі з диханням навіть після підняття на третій поверх, то варто звернутися до лікаря. Саме порушення роботи серця призводить до поганого постачання крові до легень, що своєю чергою супроводжується задишкою.  

Симптом № 5. Запаморочення. 

Часті запаморочення також  можуть свідчити про порушення циркуляції крові, адже за таких обставин порушується функціонування мозку. 

Симптом № 6. Холодний піт. 

Якщо вас несподівано кидає в холодний піт, ніби то ви вийшли зі спортзалу, але насправді перебуваєте у спокійному стані, то обов’язково зверніться до лікаря.

Симптом № 7. Прискорений пульс. 

Різкі скакання пульсу, які виникають регулярно, також свідчать про проблеми з серцем, особливо якщо вони супроводжуються задишкою, запамороченням, слабкістю.

Симптом № 8. Біль в грудях

Такий біль турбує людей раптово і так само зникає. Багато хто ігнорує такий тривожний знак, але це неприпустима помилка, адже цей симптоми найчастіше вказує на наближення серцевого нападу.

Симптом № 9. Набряклість. 

Набряки ніг, а також збільшення ваги не завжди є наслідком сидячого способу життя (хоча і його, безумовно, теж). Однак серце також може подавати сигнали тривоги подібним способом.

Симптом № 10. Розлад шлунка. 

Ще одним цікавим симптомом можуть свідчити біль та здуття живота. Цей симптом настільки поширений, як і болі в серці. 

Симптом № 11. Кашель. 

В легенях накопичується рідина, внаслідок порушення кровопостачання. Мокрота призводить до кашлю, який вказує на серцеву недостатність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *