1 Грудня, 2023
Спадний Місяць: чого категорично не можна робити в цей період

Спадний Місяць: чого категорично не можна робити в цей період

У період спадного Місяця слід дотримуватися деяких заборон.

Місяць впливає на перебіг життя людини, на стан її справ. Дуже багато залежить від тієї фази, в якій знаходиться Місяць. Найбільш значущими люди вважають періоди молодика і повного Місяця, інформує Ukr.Media.

Вони намагаються не порушувати заборони, які встановлені на цей час, щоб не накликати біду, щоб не постраждати. Але при цьому вони забувають, що період спадного Місяця також досить небезпечний.

У цей час теж необхідно уникати деяких дій. Яких саме? Про це буде розказано далі.

Бажати зла

У період спадання енергетика Місяця руйнівна. Вона може позбавити людину щастя, удачі, може забрати у неї благополуччя навіть просто так.

Якщо ж індивід комусь побажає зла, якщо він буде когось проклинати, то досить імовірно, що всі його слова збудуться. Надалі це може спричинити за собою серйозні наслідки для самої людини: доля неодмінно покарає її за скоєне.

Починати нові справи

Якщо людина до чогось приступить в період спадного Місяця, то поганого нічого не трапиться. Але і чогось хорошого її не варто чекати.

Досить імовірно, що всі її спроби щось змінити в своєму житті закінчаться провалом. Краще почекати стадії зростання Місяця, щоб підвищити шанси на успіх справи.

Здійснювати великі покупки

Купувати продукти, оплачувати рахунки треба в період спадного Місяця. Але ось від придбання дорогих речей краще відмовитися, тому що великий шанс нарватися на підробку, на неякісний товар. Також може статися і таке, що куплена річ виявиться не особливо потрібною. В такому випадку гроші будуть просто викинуті.

У період спадного Місяця варто роздавати борги, прибирати в будинку. Все це дозволить позбутися від негативу, навести порядок у своєму житті і знайти душевний спокій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *