29 Листопада, 2023
Тепер я не роблю цього перед сном! Дізнавшись причину, ти теж багато зміниш …

Тепер я не роблю цього перед сном! Дізнавшись причину, ти теж багато зміниш …

З дитинства мене привчали спати в нічній сорочці або піжамі і нижній білизні. Мені навіть не приходила в голову думка, що можна інакше!

Пару місяців назад я потрапила на прийом до гінеколога, і він порекомендував мені спати без нижньої білизни. Лікар був настільки переконливий, що я спробувала і здивувалася змінам, які сталися зі мною за місяць!

Сон і здоров’я

Сон без нижньої білизни в однаковій мірі корисний як жінкам, так і чоловікам! Це найкраща профілактика різних інфекцій. Справа в тому, що будь-які бактерії вмирають, потрапляючи на суху поверхню найінтимніших частин тіла. Молочниці не буде ніколи, якщо слідувати одному простому правилу — завжди спати без трусиків.

Для чоловіків це має значення по ще одній суттєвій причині. Безnліддя і низька активність спермат0зоїдів часто буває пов’язана з перегріванням rеніталій уві сні, тому всім, для кого це питання актуальне, рекомендується відмовитися від улюблених боксерів в нічний час.

Спати голяка рекомендують всім, у кого проблеми зі сном: це полегшує процес засинання і допомагає легко прокидатися вранці.

Існують дослідження, що сон без одягу допомагає вирішити різні дерматологічні проблеми: якщо не перегріватися уві сні, не виникає активного потовиділення, шкіра залишається чистою всю ніч, а подразнення зменшується.

Поділися цією цікавою новиною з друзями, попіклуйтеся про їхнє здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *