29 Листопада, 2023
Тест-ілюзія: Куди йде кіт – вгору або вниз? розповість, хто ви по життю – оптиміст чи песиміст.

Тест-ілюзія: Куди йде кіт – вгору або вниз? розповість, хто ви по життю – оптиміст чи песиміст.

Психологічні тести із зоровими ілюзіями допомагають нам з’ясувати, яким же людиною ми є насправді. А вся справа в тому, що кожен з нас дивиться на одну і ту ж картинку, але, сприймаючи її через власну призму, бачить зовсім інше, відмінне від того, що побачив на зображенні інша людина. Це і робить нас унікальними. Залежно від наших думок, психологи здатні помічати певні особливості, властиві нашій особистості.

Подивіться на картинку з оптичною ілюзією і дайте відповідь, куди рухається кіт – спускається вниз по східцях або все ж піднімається вгору?


Цей нехитрий тест допоможе визначити, хто ви по життю – оптиміст чи песиміст.

Якщо ви бачите кота, що піднімається вгору по сходах
Це позиціонує вас як оптиміста по життю. У якій би життєвої ситуації ви не виявилися, ви завжди шукайте позитивні сторони, бачите нові можливості, прагнення вгору, розвиток і самовдосконалення.

Ви не звикли сидіти склавши руки і здаватися при першій цієї труднощі. Ви підприємливий чоловік, у якого завжди знайдеться альтернативне рішення на всі випадки життя. Навіть якщо виникають труднощі, ви не опускаєте руки, а скоріше дієте, шукайте нові шляхи, які допоможуть вам знову опинитися на висоті, досягти успіху, піднятися, не впасти до рівня інших, а навпаки, зробити так, щоб виділитися серед інших, щоб на вас дивилися і по вам рівняти.

Ви звикли бути першим, кращим, головним, провідним (потрібне вибрати по ситуації і займаної посади). Ви амбіційна особистість, яка визначає себе цілі, досягає їх, ставить галочку “Зроблено” і переходить на новий, вищий рівень. Вас не зупинити в гонитві за мрією.

Якщо ви бачите кота, що спускається вниз по східцях
Такий вибір говорить про вашому песимістичному настрою. Ви природжений скептик, який звик шукати собі виправдання за свої ж власні провали. А всьому виною життєвий досвід. Можливо, колись ви зустріли не ту людину на своєму шляху, прийняли неправильне рішення, припустилися помилки і тепер вам здається, що все в житті проти вас, у вас опускаються руки, вам ніщо не миле. Ви віддаєте перевагу “плакатися” і жаліти себе, ніж зібрати всю силу в кулак і ще раз спробувати. Ви пливете за течією, немає: швидше звикли, що вас несе течія, і ви просто пливете. Але варто подути зустрічному вітрі, як ви тут же губитеся.

Ви втратили довіру до людей. Обпікшись один раз, ви тепер все прораховуєте наперед, до кожного ставитеся з підозрою, навіть якщо людина виявляє після того надмірну люб’язність. Ви страждаєте від власного недовіри і тим самим не допускаєте в своє життя людей, які бажають вам тільки добра. Може, настав час змінити гнів на милість? Ваша пессимистичность породила в вас проникливість. Тепер ви здатні бачити людей наскрізь і так просто вас тепер не проведеш.

\

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *