2 Грудня, 2023
Те, що ви побачили першим на зображенні, багато говорить про вашу особистість і показує, наскільки ви довірливі

Те, що ви побачили першим на зображенні, багато говорить про вашу особистість і показує, наскільки ви довірливі

Завдяки нехитрому психологічному трюку, один чоловік стверджує, що всього за кілька секунд може багато розповісти про вашу особистість.

І у даному разі він не змушує проходити який-небудь складний тест з купою особистих питань, а надає можливість поглянути на звичайну оптичну ілюзію, інформує Ukr.Media.

Цією задачкою з інтернет-спільнотою поділився Чарльз Мериот (Charles Meriot), тиктокер, який добре відомий в Мережі своїми хитромудрими постами з різними оптичними ілюзіями і особистісними тестами, які нерідко просто підривають розділи коментарів тим, що люди в них з надзвичайним завзяттям обговорюють всі зроблені автором інтерпретації.

У нещодавно викладеному ролику Чарльз пояснив, що його ілюзія в змозі розповісти про особистість людини.

Якщо ви вперше побачили людину, це означає, що ви товариські, у вас багато друзів, але іноді ви можете бути трохи довірливими і мати проблеми з прийняттям рішень.

Якщо ж Ви першим побачили пінгвіна, це означає, що ви інтуїтивні і мудрі, і ви знаєте, що для того, щоб до вас прийшли хороші речі, Ви повинні бути терплячі.

Відео Чарльза насправді нехило привернуло увагу людей, бо воно набрало 139 тис.переглядів. Крім того, більше 10 тисяч лайків і 108 коментарів.

У коментарях багато глядачів розповіли про побачене. При цьому багато людей в першу чергу побачили пінгвіна і були впевнені, що на зображенні немає людини.

“Яка людина?», — написав один з користувачів.

“Спочатку я побачив пінгвіна”, — зауважив інший.

“Немає там жодної людини”, — сказав третій.

Однак, були і ті, хто дійсно першим ділом побачив чоловіка/людину.

“Побачив людину, і у мене 0 друзів”, — зазначив користувач.

“Людина з головним убором у вигляді пінгвіна”, — пояснив інший.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *