1 Грудня, 2023
Тим, хто має намір схуднути: 4 вправи, які змінять ваше тіло всього за місяць

Тим, хто має намір схуднути: 4 вправи, які змінять ваше тіло всього за місяць

Скільки не сиди на дієті, а без спортивної підтримки здобути красиве тіло точно не вийде.

Рівно так само як і якщо ви будете проводити добу безперервно в спортзалі й харчуватися бургерами. Загалом, для досягнення хорошого результату потрібно і займатися спортом, і скорегувати харчування. Якщо вам, з якихось об’єктивних причин незручно відвідувати спортзал, не впадайте у відчай. Я пропоную вам ознайомитися з комплексом вправ які швидко доведуть до ладу Ваше тіло. Але за однієї умови — ці вправи потрібно виконувати не рідше трьох разів на тиждень.

1. Вправа «Стільчик».

Встаньте біля стіни та притисніться спиною щільно до стіни. Тепер, не відриваючи спину від стіни присядьте, як би на уявний стільчик. Зафіксуйте себе в цьому положенні та стійте так 60 секунд. Згодом час можна збільшувати.

2. Планка від стіни.

Встаньте в планку та упріться ногами в стіну. Потім відривайте по черзі ноги від стіни й торкайтеся коліном підлоги. Виконуйте таку вправу протягом хвилини. Потім поступово можна час тренування збільшувати.

3. Віджимання.

Встаньте і упріться руками в стіну. Виконуйте віджимання від стіни мінімум 15 разів.

4. Вправа «Міст».

Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах і упріться ступнями в стіну. Відривайте по черзі ноги від стіни, підіймайте їх вгору при цьому відриваючи таз від підлоги. Виконуйте таку вправу по 15 разів кожною ногою.

А як у Вас справи?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *