11 Грудня, 2023
Цей засіб допоможе захистити сад від мурах протягом усього сезону

Цей засіб допоможе захистити сад від мурах протягом усього сезону

Щорічно багато. хто займається садом і городом, воюють з мурахами. Якими тільки способами не стараються вони захистити дерева і рослини.

Про це пише Мій Світ, за матеріалами Наука і правда

І у кожного засобу є свої переваги і недоліки – то хороші лише на деякий час, то не враховують окремих умов. Зате одне точно допоможе позбутися від шкідників на весь сезон.

Чим можна надійно захистити дерева від мурах

Так званий ловчий пояс не дуже дієвий: як тільки пройде дощ, його ефективність зводиться до нуля. До того ж кора що знаходиться під ним не дихає і не сохне, через що пріє, гниє, тріскається і відшаровується, що далеко не корисно для росту і дозрівання плодів.

Зате ловчий конус, як показали спостереження, цілком виправдав себе. Кора залишається відкрита, до неї надходить повітря. А мурахи назавжди залишаються в такій пастці. Застосовуючи такий засіб, боротися мурахами просто, а для дерев безпечно.

Щоб зробити його, потрібно відрізати прямокутний шматок пінополіетилену і обв’язати ним стовбур дерева під нахилом, ніби “спідничкою”. Потім слід зав’язати його зверху шпагатом і, обрізавши зайве, скріпити степлером. Конус не повинен бути величезним, досить величини, як у сірникової коробки.

Після чого “спідничку” треба підняти вгору і намазати її внутрішню частину клеєм. Далі потрібно, опустивши конус так, щоб не зачепити стовбур, промазати клеєм зверху.

Мурахи, потрапивши на внутрішню частину, опиняються в пастці і прилипають. Клей при цьому зберігає клейкість, зважаючи на дощ і пил. А зовні він ще й від інших таких шкідників рятує – ловить тих, які побували на дереві і спускаються з нього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *