11 Грудня, 2023
Чоловік дуже хотів хлопчика. Після пологів, зателефонувавши йому, повідомила новину, від якої він втратив свідомість!

Чоловік дуже хотів хлопчика. Після пологів, зателефонувавши йому, повідомила новину, від якої він втратив свідомість!

Коли я завагітніла, на першому УЗД нам сказали, що буде двійня. Ми з чоловіком були трохи вражені цією новиною. Це так тяжко. Старшій 10 років, і ми вирішили за хлопчиком, а вийшло двоє.

Але нічого вже не зробиш, роститимемо ще двох. Адже це так чудово! У лікарні завжди питала лікаря: «Все нормально? Мені здається, тільки один ворушиться». Але лікарі завжди відповідали: «Все добре».

На мій день народження, приїхали батьки та сестри. Ми посиділи, наголосили. Я пішла відпочивати. Наступного дня, рано-вранці біжу до чоловіка і кажу: «Вези до пологового будинку». Він привіз мене, і через деякий час я народила трійню.

У мене пологи приймали два лікарі. Вони забрали двох малюків і пішли. Раптом чую крик: “Стійте!” Кричали на весь пологовий будинок.

Лікар біжить назад, із двома малюками, вони самі розгубилися. Коли я подивилася на них, вони були розгублені, звідки там ще може бути одна дитина?

Через час, дали мені телефон, і кажуть: «Дзвони чоловікові. Ти зараз сама шокована, ще налякаєш чоловіка, ми диктуємо, а ти говори».

Я беру телефон, і говорю: «Міша, якщо ти за кермом, зупинись». Відповідає: “Я вдома”. Я йому говорю: «Тоді присядь».

Він присів, і я говорю: «Я народила, все нормально». Він: «І хто народився?». Я відповідаю: «Два синочки та лапочка донька». Хвилина мовчання, потім гучний сміх, і каже: Де двоє, там і троє.

Мені пізніше принесли, моїх трьох дітей, це було незабутнє.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *