1 Грудня, 2023
Як вивести пирій і борщівник в городі без хімії: золоті поради садівників

Як вивести пирій і борщівник в городі без хімії: золоті поради садівників

Часто городники стикаються з тим, що довгий час не можуть позбутися пирію або борщівника. Остання рослина і зовсім небезпечна для людини, оскільки може залишати опіки. Однак є два способи, які допоможуть впоратися зі шкідниками на раз-два.

Про це пише Мій Світ, за матеріалами Ukr.Media.

Перший спосіб

Якщо вам потрібно очистити город від пирію, спробуйте мульчування картоном. Цей матеріал хороший тим, що пропускає вологу, а ось сонячне світло — ні. Також важливо враховувати, що картон — це, по суті, деревна тирса, яка в кінцевому підсумку підвищує родючість ґрунту.

Мабуть, єдиний мінус даного методу — це те, що поки картон лежить на землі, на ньому нічого не росте. Однак якщо закрити цим матеріалом простір, наприклад, у винограднику, це ніяк не позначиться на врожаї.

Другий спосіб

Цей спосіб легко позбавить город від отруйного борщівника і пирію. Якщо посадити топінамбур, тоді вже на наступний рік не залишиться і сліду від небажаних рослин. Більш того, високий і красивий соняшник бульбоносний допоможе облагородити город.

Після цього ви можете залишити топінамбур рости, а якщо така “жива огорожа” не припала вам до смаку, тоді його можна висмикнути і використовувати в якості компосту.

Також після топінамбура відмінно ростуть помідори, огірки і картопля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *