29 Листопада, 2023
Як вилікувати міжхребцеву грижу без скальпеля!

Як вилікувати міжхребцеву грижу без скальпеля!

Значна частина болів в області попереку викликана захворюваннями самих дисків, наприклад, грижею. Якщо у тебе виявили грижу міжхребцевого диска, не варто відразу вдаватися до хірургічного втручання, адже є й інше рішення – озонотерапія.

Симптоми міжхребцевої грижі

1. Міжхребцева грижа поперекового відділу

2. Виникає біль в нижній частині спини, яка віддає в ноги. Може з’явитися відчуття оніміння кінцівок.

3. Міжхребцева грижа шийного відділу

4. Симптомами такого виду захворювання є больові відчуття в області шиї, голови, плечей.

5. Міжхребцева грижа грудного відділу. Супроводжується больовими відчуттями в області грудей, від цього болю не допомагають лікарські препарати. лікування грижі

Озонотерапія при грижі – відмінне рішення, адже більшість пацієнтів навіть не здогадуються, що дане захворювання хребта піддається безопераційному лікуванню. Це особлива техніка, яка представляє собою курс ін’єкцій озону в зону пошкодженого диска і паравертебральну мускулатуру.

Озон здатний зменшити обсяг грижі і допоможе виробити необхідні організму антиоксиданти, що нейтралізують токсини. Крім усього іншого, озон володіє знеболюючими властивостями, знімає м’язові спазми.

На жаль, дана процедура підходить не всім. Людям з порушенням рухових функцій і артрозом процедура протипоказана. Є й ряд інших протипоказань, таких як вагітність, гемофілія, непереносимість озону, порушення згортання крові, лихоманка, також не можна проводити терапію озоном дітям до 6 років.

Якщо у тебе немає нічого схожого, можеш сміливо звертатися до лікаря для проведення озонотерапії грижі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *