2 Грудня, 2023
Як позбутися від трави на садових доріжках. Простий і ефективний метод!

Як позбутися від трави на садових доріжках. Простий і ефективний метод!

Дуже багато власників заміських будинків або люди, які постійно проживають в приватному секторі, викладають тротуарною плиткою. Це дуже практично і красиво.

Про це пише Мій Світ, за матеріалами Школа Життя

Однак в місцях стиків плитки дуже часто починає проростати трава і всякі бур’яни, від яких дуже важко позбутися. Іноді створюється враження, що вся доріжка перетвориться в один суцільний зелений килим.

Більшість цю траву рвуть руками мало не кожен день, але у мене таке відчуття, що такі спроби тільки надихають траву на більш швидке зростання. Адже просто не реально вирвати траву з коренем, оскільки неможливо дотягнутися. У підсумку головна частина бур’яну залишається під землею і знову проростає. Виходить якась вічна боротьба.

Так, зараз продається безліч різних засобів, виробники яких обіцяють вирішити дану проблему. Але на особистому досвіді я можу з упевненістю сказати, що ці засоби дають тимчасове позбавлення від трави. Я спробувала кілька, і кожен раз трава через деякий час починала рости на тому ж місці.

Проте одного разу мої муки закінчилися. Моя нова сусідка по дачі, побачивши, як я рву траву, вирішила поділитися рецептом свого унікального розчину, який допоміг їй впорається з такою ж проблемою. Мені розчин теж допоміг – трава зникла і більше не з’являлася. Тому я хочу поділитися з вами рецептом цього дивного засобу. Через кілька днів від трави на вашій доріжці не залишиться і сліду і більше вона ніколи не буде рости.

Що потрібно для приготування розчину:

  • оцет – 100 мл;
  • вода – 300 мл;
  • сіль – одна ст. л .;
  • мило рідке – кілька крапель.

Як приготувати і застосовувати:

  1. Просто змішайте всі компоненти в воді.
  2. Перелийте розчин в пульверизатор.
  3. Обприскайте засобом траву.

Цей розчин випалить бур’яни, а вам просто буде потрібно їх підмести.

Важливо! Засіб згубний для всіх рослин! Так що будьте дуже обережні! Застосовуйте його тільки в тих місцях, де в майбутньому не збираєтеся нічого вирощувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *