11 Грудня, 2023
Є дуже простий, але робочий спосіб відмити багаторічний нагар і жир без грама хімії

Є дуже простий, але робочий спосіб відмити багаторічний нагар і жир без грама хімії

2 склянки простих засобів і ви без праці відмиєте навіть застарілий жир і багаторічний нагар!

Згодом на посуді та іншому кухонному начинні, наприклад, решітці від газової плити, може з’явитися сильний нагар або шар застарілого жиру, відмити який, здавалося б, можна тільки титанічними зусиллями або сильними хімічними засобами. Однак є дуже простий, але робочий спосіб відмити багаторічний нагар і жир без грама хімії!

Вам будуть потрібні:

  • вода;
  • сіль;
  • кальцинована сода.

Для цієї процедури найкраще використовувати досить велику ємність, в яку без праці поміститься велика частина брудного посуду і начиння. Крім того необхідно, щоб у вас була можливість поставити обрану ємність на плиту, для кип’ятіння, інформує Ukr.Media.

В обрану ємність кладемо посуд, який хочемо відмити, сюди ж насипаємо 1 стакан солі і 1 стакан кальцинованої соди.

Заливаємо все гарячою водою, ставимо на плиту на повільний вогонь. Кип’ятимо посуд не більше 15 хвилин, особливо якщо це сковорода з антипригарним покриттям.

За цей час весь нагар і жир добре розм’якнуть і будуть без праці відставати від поверхні. Тепер залишилося тільки за допомогою губки або щітки прибрати всі забруднення. Якщо на заключному етапі ви перемістилися в раковину, стежте за тим, щоб вода, а також губка були досить гарячими, щоб «розпарений» жир не схопився знову.

При сильних забрудненнях процедуру можна повторити. Краще саме повторювати процедуру очищення, а не просто збільшувати час кип’ятіння, так ви і забруднення відмиєте швидше, і напевно не пошкодите покриття.

Звичайно, отриманий розчин ви можете використовувати для очищення далеко не однієї партії посуду.

А нижче ви можете подивитися відео про цей простий і ефективний спосіб відмити навіть багаторічний жир і нагар без грама хімії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *