3 Березня, 2024
Жінка відкрила комод своєї 6-річної донечки, яка померла від раку , і тут вона….

Жінка відкрила комод своєї 6-річної донечки, яка померла від раку , і тут вона….

Крихітка обожнювала читати, поратися по дому, грати з друзями і собакою, що належить її тітки. Однак за кілька днів все змінилося.

Лікарі виявили рак мозку. Сказати, що всі родичі дівчинки були розчавлені горем, — нічого не сказати.

За їх словами, дитині залишалося жити менше року. Зібравшись з духом, Кіт і Брук, батьки дівчинки, вирішили зробити останні місяці життя своєї дочки максимально щасливими.

Батько з матір`ю бадьорилися і намагалися триматися молодцем. Однак Олена швидко зрозуміла всю тяжкість свого становища.

Тоді 6-річна крихітка, яка лише недавно навчилася грамоті, почала писати для батьків, сестри і навіть собаки записки. Клаптики паперу, на яких дівчинка зізнавалася в коханні рідним і підбадьорювала їх, вона потихеньку ховала по всьому будинку.

В останні пару місяців життя стан сильно погіршився. Променева терапія не приносила ніякого полегшення. Згодом дівчинка втратила мова

Однак навіть тоді дівчинка вперто продовжувала писати записки. Найцікавіше, що при всьому цьому вона примудрилася зберегти своє заняття в таємниці від батьків!

Перше з послань Олени батько з матір`ю знайшли через пару днів після її смерті. Наступні кілька років вони виявляли записки померлої дочки в найнесподіваніших місцях.

Навіть сьогодні, коли їх малятко вже давно відійшла в інший світ, Кіт з Брук все ще зберігають кілька закритих послань від неї. Подружжя планує трохи пізніше передати їх молодшій сестрі Олени.

Коли більша частина записок яка померла дочки були знайдені, подружжя Дессеріч опублікували їх у формі книги. Всі доходи від публікації невтішні батьки передають в благодійний фонд, що займається пошуком ліки від раку.

Так маленька Лена навіть після смерті вносить свою важливу лепту в боротьбу з моторошною хворобою. А її листи і сьогодні відроджують надію в серцях людей по всьому світу!

Якщо у тебе теж стислося серце від цієї історії, поділися нею зі своїми друзями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *