3 Березня, 2024
А чu 3налu Вu це? Як собака дізнається, що господар скоро прийде додому…!?

А чu 3налu Вu це? Як собака дізнається, що господар скоро прийде додому…!?

Багато господарів собачок помічають, що, повертаючись додому, бачать свого пса стоячого біля дверей. А за деякий час до цього їх поведінка як правило, змінюється – вони стають неспокійними, можуть бігати туди сюди, винюхувати вхідні двері , виглянути у вікно.

Таке чуття мають 60-70% собак. Але звідки ж вони знають, що господар повинен скоро повернутися?

Вчені також задалися цим питанням, і в результаті досліджень і експериментів прийшли до висновку, що, в першу чергу, це обумовлено вивченням режиму дня господаря.

Собаки мають непоганий інтелектом, і здатні запам’ятати приблизний розпорядок дня, а значить, і розуміти, коли людина знову з’явиться в будинку.

Крім цього, хвостаті друзі відмінно орієнтуються в навколишньому середовищі. Наприклад, розуміють, що перед приходом господаря готується вечеря, накривається стіл, та й взагалі активізуються всі домочадці

Але як же бути з ситуаціями, коли господар повертається не в звичний час, а собака вже чекає його появи? Таке ж теж не рідкість.

Вчені, які вивчали цей феномен, підтвердили, що емоційний взаємозв’язок тварини і людини може бути настільки сильним, що собаки на рівні «шостого почуття» можуть передбачати появу людини. І це дійсно дивує.

До слова, такою особливістю володіють не тільки собаки, а й папуги, і навіть коні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *