19 Червня, 2024
Якщо вам сниться 1 з цих 7 снів – не ігноруйте: про важливі події попереджують…

Якщо вам сниться 1 з цих 7 снів – не ігноруйте: про важливі події попереджують…

Під час сну ми, самі того не підозрюючи, бачимо знаки, що попереджають нас про важливі події. На них варто звернути увагу, щоб уникнути неприємностей, пише uDuba.

Практично всім людям сняться сни, але ми не завжди замислюємося над їх значущістю і можливостях, на які вони нам вказують. Відомо, що Вищі сили спілкуються з нами виключно на рівні підсвідомості, яка стає урaзливою і податливою, коли ми знаходимося в стані сну. Саме в такі моменти наш розум виходить на відкритий контакт з найтоншими енергетичними потоками, вловлюючи підказки Всесвіту і сигнали Згори.

Що таке сновидіння

Фахівці з біоенергетики стверджують, що сон – це стан, під час якого ми потрапляємо в паралельні світи. Дослідження сновидінь показують, що сни змінюють нашу свідомість, ми гостюємо в інших реальностях, які межують з нами в повсякденному житті лише на незримому і енергетичному рівні.

Сни наповнені нереальними образами, діями і подіями, саме тому вони найчастіше незрозумілі для нас. Часом сновидіння ставлять нас в глухий кут, особливо якщо мають повторюваний сюжет. Але в той же час вони збyджyють інтерес, містичний стpaх і бажання знайти відповіді на всі запитання. Перебуваючи в стані сну, ми можемо осягати почуття в рази сильніше і яскравіше, ніж ті, з якими звикли стикатися в процесі звичайного життя.

Сон вказує на ваш темперамент і характер. Чим вразливіша людина, тим яскравіші її сни, – стверджують експерти в галузі біоенергетики. Приглушені або зовсім чорно-білі сновидіння спостерігають люди, які звикли рахуватися виключно з розумом. Але і в тому, і в іншому випадку сни виходять з підсвідомості, яка ховається за особистістю, і допомагають нам зрозуміти і почути себе. Чим детальніше ви пам’ятаєте сон, тим сильніше його значення для майбутнього. Так, за допомогою сновидінь ви можете дізнатися про те, що приховано в майбутньому, як цього досягти або як цього уникнути. Достатньо лише знати про ті сни, які попереджають про важливі події. Їх всього сім.

Сім снів, що сигналізують про важливі події

1. Сон із закритими предметами. Часто нам сняться закриті предмети, які ми не в силах відкрити. Це може бути все, що завгодно: вікно, коробка, ящик або двері. Якщо уві сні ви стурбовані лише тим, щоб за всяку ціну щось відкрити, вам варто приділити цьому увагу. Вищі сили намагаються вас проінформувати. Вам необхідно бути уважнішими: від вас приховують щось важливе. Дізнавшись це, ви зможете позбутися від багатьох проблем.

2. Сон з отриманням дзвінка або повідомлення. Якщо уві сні з вами хтось настійно хоче зв’язатися, пам’ятайте: це Творець. Якщо вам сниться телефон, який дзвонить або як мелькають повідомлення, значить, ваше життя ось-ось зміниться. Але для того, щоб досягти щастя, вам необхідно бути напоготові і приділяти увагу кожній дрібниці, щоб не пропустити вдалі можливості. Розгадка, як правило, лежить на поверхні

3. Політ уві сні. Такий сон означає, що ви уникаєте відповідальності, вольових рішень і ініціативи. Вищі сили хочуть, щоб ви розрубали цей вузол і перестали тікати від своїх зобов’язань. Тільки виховавши себе, ви зможете подивитися на світ зовсім іншими очима.

4. Місячний диск уві сні означає, що ви стрімко розкриваєте свій творчий потенціал, однак побоюєтеся громадського осуду і провалу. Всесвіт натякає вам, що пора вийти із зони комфорту і змінити життя на краще, розкрити себе і звільнитися від нав’язаних рамок.

5. Сон про дорогу. Такі сни дуже символічні. Все залежить від того, які ви відчуваєте емоції, тримаючи уві сні напрямок. Якщо на вашому шляху немає перешкод, значить, в житті ви йдете в правильному напрямку, залишилося лише зробити один впевнений крок до власного щастя. Інша справа, коли в вашій подорожі ви натикаєтеся на підводні камені. У цьому випадку вас попереджають про те, що ви збилися з курсу, втратили своє призначення. Вам необхідно переглянути свої плани і бути більш пильними в справах, які опосередковано вас стосуються.

6. Сон про квіти. Побачити уві сні квітучі рослини – зустріти в недалекому майбутньому приємні зміни. Це відноситься до всіх сфер життя. А ось квіти, які зів’яли, сигналізують про те, що ви ніяк не можете відпустити минуле. Вищі сили посилають вам підказку про те, що ви ходите по колу. Пора перевернути сторінку і почати нове життя.

7. Сон, пов’язаний з водою. Якщо уві сні ви так чи інакше взаємодієте з водою, наприклад, п’єте її, купаєтеся, тонeте або споглядаєте, вам необхідно придивитися до того, вирує вода чи, навпаки, вона спокійна. У першому випадку вам необхідно заспокоїтися і пережити складний період. У другому вас чекають клопоти, які можна вирішити шляхом напористості і завзяття.

Джерело:intermarium.news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *