12 Квітня, 2024
– Татку, будь ласка, заплати aлiмeнти, потрібні гроші! – Дитина мало не в cльoзах просить

– Татку, будь ласка, заплати aлiмeнти, потрібні гроші! – Дитина мало не в cльoзах просить

– Від нашої Поліни, звичайно, можна було очікувати всього, але такого точно я від неї не сподівалася! – сердиться шістдесятилітня Алла Володимирівна.

– Але це – взагалі вже ні в які рамки! Уявляєш, синові заявила, що він не поїде на екскурсію з класом, тому що тато аліменти не платить! Хлопчисько реве, на батька ображений. Ось навіщо так треба було робити?

Поліна – колишня дружина сина Алли Володимирівни Олега і мати її дев’ятирічного онука – пішла від чоловіка три роки тому. Точніше, навіть не пішла, а виставила чоловіка з іпотечної квартири, гроші за яку виплачує тепер сама.

Та й раніше, будучи в шлюбі, платежі Поліна вносила зі своєї зарплати, яка, чого вже гpіха таїти, в основному і була сімейним бюджетом.

Олег, на жаль, ніколи в плані фінансів зірок з неба не хапав, на роботах чомусь не затримувався, раз у раз опинявся знову на вулиці. Звичайно, свої переваги у нього були і є: людина він добрa, безконфліктний, безвідмовно возився з дитиною, робив по дому все, що попросять.

Правда, за словами Поліни, попросити треба було раз десять, і ще стільки ж раз потім нагадати.

– Птах гордий! – розповідає Поліна про колишнього чоловіка.

Тепер Алла Володимирівна всім розповідає, що Олег пішов від дружини благородно, практично в чому стояв, залишивши квартиру синові. І зараз продовжує спілкуватися з дитиною – регулярно дзвонить, спілкується, в курсі всіх справ.

– А чому вони розлучилися? – запитують іноді Аллу Володимирівну. – Так Поліна уявила, що гідна кращого. Олігарха собі знайде! Але щось ось поки ніяк.

Зараз Олег знову без роботи, вже п’ятий місяць. Живе у матері, займається пошуком, в цей раз якось особливо довго. Звичайно, грошей у нього немає не тільки на аліменти, а й на їжу собі.

– Онук дзвонив вчора батькові, – розповідає Алла Володимирівна. – Їх клас їде на екскурсію на зимові канікули, наш Сергій дуже хоче поїхати.

Треба гроші вносити тepміново – квитки купувати, готель бронювати. А мати йому сказала – у мене грошей немає, проси у батька. У нього борг по алiментах за кілька місяців вже. Якщо батько дасть грошей – поїдеш з класом, ні – вибачай.

– Зрозуміло.

– Дитина мало не в сльозах просить – татку, будь ласка, заплати алiменти, потрібні гроші! А звідки ми зараз візьмемо таку суму? Олег роботу поки не знайшов, я – пенсіонерка. Став синові пояснювати – хлопчисько розревівся і трубку кинув.

-Ух, ця Поліна! Я розумію, їй Олега хочеться вжaлити якомога бoлючіше. Але навіщо вона дитиною маніпулює? Для чого говорити, що тато тобі грошей не платить, налаштовувати дитину проти батька, я не розумію! Взагалі, грошові справи – не дитячого розуму справа, я вважаю! Батьки повинні розбиратися з цим самі, не втручаючись дітей.

Ось так вийшло у них в родині, і хто тут правий? А на хліб потрібно заробляти мамі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *