17 Квітня, 2024
Лише бідні витрачають гроші на цi речі! Багаті люди ніколи не роблять таких необдуманих покупок

Лише бідні витрачають гроші на цi речі! Багаті люди ніколи не роблять таких необдуманих покупок

Багато людей не вміють поводитися з грошима, тому завжди стpаждaють від їх нестачі. Один президент сказав фразу, яку потрібно взяти за правило життя: «Коли я щось купую, або коли ви щось купуєте, ми платимо не грошима. Ми платимо тим часом нашого життя, яке ми були змушені витратити на те, щоб заробити ці гроші ». Джерело

Кажуть, що гроші люблять рахунок і гарне поводження. Ось багаті люди про це ніколи не забувають, чого не скажеш про бідних. Адже чим більше у неспроможної людини з’являється грошей, тим більше він витрачає. Відсутність поміркованості у витратах і є самою грубою помилкою. Але є ще спoкуcливі покупки, які ніколи не роблять багаті люди, про яких тобі розповімо ми.

1. Подарунки дітям

Якщо подивитися на найбагатших світу цього, то їхні діти абсолютно не розпещені, особливо не виділяються видом із загальної юрби своїх одноліток. Тут ми звичайно не беремо до уваги вихідців з криміналу лихих 90-х, які смітять направо і наліво. Багаті люди з дитинства вчать дитину поводитися з грошима, а саме – вчать заробляти.

Хочеш новий велосипед або гаджет – зароби. Ясна річ, що вони повідомлять скільки не вистачає суми. Але саме завдяки праці та витраченого часу на заробіток дитина буде цінувати придбання, а в подальшому буде вміти заробляти. А не вмuрaти від депреcії і нити, якe жaхливe доросле життя.

2. Гаджети

Для успішних ділових людей важливі якість, швидкість роботи і зручність, а не бренд. Так, вони купують дорогу техніку, але абсолютно не женуться за трендом. Вони не будуть купувати останню версію популярного телефону, якщо якась функція їх не влаштовує. А ось бідні ведуться на рекламу і обмежують себе в інших потребах і беруть щось в кредит, переплачуючи при цьому. Щоб бути як всі, так би мовити.

3. Дорогі ресторани

Звичайно, вони ходять в хороші ресторани. Але це або ділові зустрічі, або святкування сулідної дати. Або ж за рахунок організації в своїх же подальших інтересах. Вони розуміють, що краще найняти додому кухаря, який буде радувати смачною і корисною їжею, ніж віддати кругленьку суму за маленьку порцію чогось на посиденьках з подругою.

А серед людей бідних або тільки-тільки тих що вирвалися з цього стану кураж і показуха на першому місці. Якщо вечірка, то пригощає всіх, якщо зустріч з однокласниками, то потрібно замовити щось найдорожче і незрозуміле.

4. Одяг

Мода дуже мінлива, тому не варто скуповувати купу суконь і туфель, якщо тільки твоя робота не пов’язана зі світським життям і шоу-бізнесом. Подивися на світових мільярдерів – вони ходять в джинсах і светрах, а не в костюмах знаменитих кутюр’є. Потрібно чітко усвідомлювати, що і куди надіти, а вже тим більше, якщо гаманець і так пустує. Те ж саме відноситься і до прикрас.

5. Великий будинок

Багато бідні люди думають, що потрібно обов’язково почати будувати будинок, щоб було потім де дітям жити. І ось, починається велике будівництво, а іноді і не припиняється до того часу, коли вже і у дітей є сім’ї. Та й не факт, що дитина захоче в майбутньому жити саме там. Грошей йде сила-силенна, часу і сил теж. У підсумку потім потрібно ще багато чого доробляти.

Також не дуже раціонально переїжджати до великого будинку при маленьких доходах. Адже обслуговування і комунальні відбиратимуть практично всі гроші. Краще жити в більш доступному житлі, а гроші інвестувати в справи і навчання дітей, що в майбутньому дасть їм можливість купити будинок мрії, а не загрузнути в боргах.

Так, багато спірних моментів. У кожного є право вибору. Але пам’ятай, що від твого вибору сьогодні буде залежати твоє завтра. Радимо тобі почитати на цю тему книгу «Багатий тато, бідний тато» Роберта Кіосакі, щоб зрозуміти, чому одні люди бідні, а інші подібної проблеми не знають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *