17 Квітня, 2024
Моя Вам порада…Нiколи нe стpижіть волoсся в нeділю….Та легенда пов’язана з цим…

Моя Вам порада…Нiколи нe стpижіть волoсся в нeділю….Та легенда пов’язана з цим…

Волосся – дані не просто для краси. Є прикмета: обрізати волосся – мiняти все життя! Джерело

Тепер у неділю в перукарню ні ногою!

Волосся – це те, що треба берегти. Воно досить повільно росте. До того ж несе не тільки естетичну функцію і дані не просто для краси.

Воно – природні антени людського організму. Волосся проводить незриму цілющу силу простору до тiла.

Є легенда. Давним-давно навколо голови людини був німб. Це те, що видно на іконах навколо голови святих. А волосся не було. Голова була покрита чимось схожим на пушок. Типу того, що на голові новонародженого немовляти. Коли людина впала в гріх, промінчики космічної енергії навколо його голови обважніли і перетворилися в волосся. І це сполучна ланка між людиною і небом.

Волосся – джерело нашої космічної Сили.

Вважається, що якщо щось відбувається з волоссям – це змінює русло незримої річки, яка омиває нас своїми біоенергетичними хвилями. Тому будь-який вплив на волосся може змінити в ту чи іншу сторону не тільки наш зовнішній вигляд, але і все наше життя.

Щоб не облисіти завчасно і не втратити свою небесну половину у вигляді Ангела-Хранителя, дотримуйтесь при стрижці заходів безпeки. Ви повинні чітко знати коли, навіщо ви змінюєте своє волосся.

Правило перше:

Не можна довіряти своє волосся кому попало. Людина, яка вас стриже, міняє ваше біополе. Прийшовши в перукарню, виберіть не тільки модні зачіски, але і енергійного і життєрадісного майстра, тоді і ваше життя після стрижки зміниться на краще.

Чим старше перукар, тим сильніше його вплив на ваше життя. Якщо ви людина самостійна, звикли вирішувати свої пpоблеми самі і не любите, коли вам щось заважає їх здійснити, вибирайте майстра або одного з вами віку, або молодше вас.

Коли вам хронічно не щастить з незрозумілої причини, має сенс вибрати дуже старого і відомого майстра, нехай навіть зачіска, їм зроблена обійдеться вам дуже дорого. Зате після відвідин перукарні ваше життя різко зміниться. А якщо ви ще правильно розрахуєте момент відвідування, то не просто зміниться, а покращає кардинально.

Правило друге:

Самим собі краще волосся не стригти. Це «марновірство», хоча людині дуже складно вилiкувати себе самому. Якою б сильною і вольовою не була людина, їй дуже складно виправити деформації свого власного біополя, так як переробляє вона їх такою деформованою енергією.

Правило третє:

Вважається, що краще, якщо вас стриже або, наприклад, робить в салоні маски для волосся людина, однієї з вами статі. Під час стрижки у вас міняються ефірне, астральне і ментальне біополя, і в результаті цього ми легко піддаємося чужому впливу.

Тому, якщо ви сподобалися майстру різної з вами статі, це може привести до неприємностей в особистому житті. У біблійних переказах Самсона погyбила жінка, що зрізала йому волосся.

Правило четверте:

Якщо ви хочете, щоб після стрижки волосся стало швидше рости, зачіску треба робити при повному місяці.

Якщо хочете, щоб волосся трохи поміняло свої властивості – наприклад, вас не влаштовує, що воно плутається, неслухняне – варто сходити в перукарню на убуваючому місяці. Але після такої стрижки волосся буде відростати дуже довго. На убуваючому місяці також добре підстригтися, якщо ви хочете затримати випадання волосся, зміцнити коріння волосся.

Порада древніх слов’янських волхвів. Якщо ви застудилися – злегка підрівняйте волосся, щоб з підстриженими кінчиками пішла негативна енергія xвороби і оpганізм міг легше очиститися.

Правило п’яте:

Волосся можна стригти в певні місячні дні (9, 15, 23 і 29 дні за місячним календарем), а також в дні сонячного і місячного затемнення. Після таких процедур можна захворіти або, як говорили за старих часів, «пам’ять і розум зістригти».

Правило шосте:

Перш ніж записуватися в перукарню визначте як ви хочете змінити своє життя:

Стрижка в понеділок

День, сприятливий. У цей час можна зняти з себе велику кількість негативних емоцій і невирішених проблем, що накопичилися в житті. День сприятливий для фарбування волосся.

У вівторок краще піти в перукарню, якщо вам не вистачає фізичних сил або волі вирішити якусь важливу проблему, якщо вам бракує активності або замyчила монотонність життя.

У середу добре постригтися, щоб дізнатися щось нове або цікаве, зустріти нових друзів або притягти до себе старих, збільшити число поїздок, переміщень і спілкування в житті.

Четвер сприяє змінам у взаєминах з оточуючими, сприяє популярності людини, збільшенню її удачі і благополуччя.

П’ятниця – день жіночої краси.

Коли ви відвідуєте перукарню в цей день тижня, ви міняєте не просто зачіску, ви міняєте свою зовнішність. Тому, якщо вас влаштовує, як ви виглядаєте в цей день тижня краще не стригтися.

Якщо хочете покращати – відвідаєте перукарню в п’ятницю, коли Сонце йде до Козерога (24 грудня – 22 січня) або Тельця (22 квітня – 21 травня).

Субота – хороший день для стрижки.

Волосся в цей день оздоровлюються. З знімається частина кармічних боргів і гріхів вашого роду.

В неділю

Краще волосся не стригти – можна зарізати свою власну долю або удачу. Цей день гарний тільки для хронічних невдах – може, доля змилостивиться і після такої процедури зміниться на краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *