15 Квітня, 2024
Вона завагітніла ,а я не хотів, щоб Іра була моєю дружиною. Але це сталося. Я радів донечці, але не жінці…

Вона завагітніла ,а я не хотів, щоб Іра була моєю дружиною. Але це сталося. Я радів донечці, але не жінці…

Нещодавно зустріла свого старого знайомого Стаса. Це колишній чоловік моєї подруги.

Бачила його близько 7 років тому, тоді за ним бігали найяскравіші красуні. Але Стас вибрав мініатюрну Свєтку, в якій душі не чув. Але суть моєї розповіді зовсім не в цьому. Джерело

Зараз Стас виглядає як налита жиром гора. Я запитала: «Чому ти перестав займатися спортом і втратив форму?» І ось що він розповів.

«Після того, як Свєтка кинула мене і поїхала в інше місто, я довго не міг прийти в себе. Я любив її … Люблю і зараз. На роботі мені приділяла увагу Ірина, яка старша за мене на 12 років. Я бажаючи якось відволіктися став відповідати їй взаємністю. Так ми почали зустрічатися. Я розраховував на те, що це тимчасово, що це до тих пір, поки не заживе бiль від розставання зі Світланою.

Ірині я відкрито говорив, що відчуваю симпатію і повагу, але це не ЛЮБОВ. Я не хотів, щоб вона сподівалася, що стане моєю дружиною. Але це сталося, так як Іра завaгітнiла. Я радів доньці, але не жінці, яка мені її наpoдила. Дружина мене годувала, зустрічала з роботи, прала і прасувала одяг. Але це як життя з мамою. У мене пропав стимул займатися спортом, що і призвело до набору зайвої ваги.

Я плив за течією, поки в метро випадково не зустрів Свєтку. Мене як струмом удaрило. Вона була все тим же малятком, моєю дівчинкою. Ми обидва раді були бачити один одного! Світлана півтора роки тому повернулася до столиці. Вона в розлученні і її серце вільне! Мої почуття ніколи не згасали, а зараз спалахнули з ще більшою силою.

Спочатку наші зустрічі відбувалися таємно від моєї дружини. Але мене це гнітило, бо вдома від мене вимагали пояснень. Дружина бачила, що в мені трапилися якісь зміни. Я їй зізнався, пояснив, що ніколи її не любив. Так, свою вину визнаю, але життя одне і я хочу йти по ній з коханою людиною. Зараз я знову ЖИВУ! І фізичну форму скоро відновлю, тим більше що зараз у мене є стимул. Чому я кинув 45 річну дружину? Тому що ніколи не любив її ». Моя думка – вік не має особливої ​​важливості. Першопричина всьому – ЛЮБОВ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *