18 Квітня, 2024
Минулого тижня, я був проїздом у Карпатах… І сказати що я був здивований, то не сказати нічого! ТЦК, шановні звертаюсь до вас…

Минулого тижня, я був проїздом у Карпатах… І сказати що я був здивований, то не сказати нічого! ТЦК, шановні звертаюсь до вас…

Нещодавно, я був проїздом у Яремча, Микуличин, Поляниця (Буковель) і тд.

І сказати що я у шоці, то не сказати нічого!

У мене склалося враження що там у Карпатах ховається біля 50 % призовного резерву ухилянтів з Дніпра, Донбасу, Запоріжжя, Сум, Чернігова, Харкова і інших східних та центральних областей України.

Величезні позашляховики з реєстрацією вищезгаданих областей, наповнені здоровенними “біженцями”, ганяють зі швидкістю світла по Карпатах.

Мене вразили ще три факти:

Майже біля кожного готелю стоять десятки спеціально облаштованих позашляховиків і квадроциклів для розваги по гірських схилах годованих ухuлянтів.

Так не може бути друзі, щоб на сході України, на фронті, гуцулu тягнули на спині зтікаючих кр0в’ю побратимів 3 – 5 кілометрів, бо немає транспорту, а люди зі сходу України розважаються в горах на скутерах і позашляховиках.

(Завтра туди в гори, має прибути вантажна військова техніка, і ці розважальні джипи та квадроцикли, мають бути націоналізовані, відвантажені та відвезені на запорізький, донецький та харківський напрямки фронту).

Друге що мене вразило це те що я не побачив у Карпатах ні військових з ТЦК ні поліції.

Третє, я бачив оголошення про зниження цін на послуги,
першими
– впо
– потім родини загиблих Героїв
– потім військові.

При всій величезній повазі до ТЦК, хочу вам дати пораду, поїдьте у гори, за тиждень зможете завершити осінній призив.

Ухилянти давно зрозуміли що, – “краще гір, можуть бути тільки гори, на яких воєнком ще не бував”.

Василь Гасинець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *