12 Квітня, 2024
Принципово підтримує…Ердоган виступив із пропозицією….Мирні переговори України та p0сії в Стамбулі…

Принципово підтримує…Ердоган виступив із пропозицією….Мирні переговори України та p0сії в Стамбулі…

Президент Туреччини зазначив, що його країна “принципово підтримує мирний план Зеленського із 10 пунктів”.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив про готовність “відн0вити” мирні переговори у Стамбулі між p0сією та Україною. tsn.ua

Про це він сказав у середу, 28 лютого, у відеозверненні до учасників саміту “Україна – Південно-Східна Європа”, яке цитує TRT Haber.

“Для відновлення миру готові поновити процес переговорів, який раніше відбувся у Стамбулі”, – заявив турецький лідер, наголосивши на підтримці Туреччиною незалежності, суверенітету, безпеки та територіальної цілісності України.

За його словами, Туреччина докладає всіх зусиль для захисту прав та інтересів кримсько-татарського народу. Він висловив готовність зробити свій внесок у якнайшвидше відновлення та реконструкцію України.

“Ми вступили у третій рік війни і, незважаючи на всі наші зусилля, не досягли достатнього прогресу у встановленні миру. Я, як і раніше, дотримуюся думки, що дипломатія та діалог мають отримати шанс закінчити війну справедливим і міцним світом”, – сказав Ердоган.

При цьому турецький президент зазначив, що його країна “принципово підтримує мирний план президента України Володимира Зеленського із 10 пунктів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *