19 Квітня, 2024
…У Білому домі назвав ситуацію на фронті жахлuвою: “Мu вже запізнuлuся”…

…У Білому домі назвав ситуацію на фронті жахлuвою: “Мu вже запізнuлuся”…

Втрата Авдіївku через нестачу боєприпасів, сказав Кірбі.

Джон Кірбі назвав ситуацію на полі бою в Україні “дуже жахлuвою”. unian.ua

“Українські солдати на фронті, приймають дуже важкі рішення про те, куди вони будуть стріляти і чим вони будуть стріляти. І у них закінчуються набої… Тож ситуація дуже жахлuва”, – сказав він журналістам , пише The Hill.

За його словами, не можна поставити “часовий штамп” і сказати, що певного дня Україна може програти війну, однак її армія почала втрачати територію через російську навалу.

“Ми потребуємо її (допомоги Україні – УНІАН) зараз. Я навіть не буду припускати, що може бути занадто пізно. Ми вже в деякому сенсі запізнилися. Вони втратили місто Авдіївку через – буквально через боєприпаси. Так що в певному сенсі це вже має драматичний вплив на поле бою”, – додав Кірбі.

Затримка допомоги від США: останні новини

Нагадаємо, що через розбіжності між республіканцями і демократами вже декілька місяців Сполучені Штати не можуть схвалити надання додаткової допомоги Україні.

Вчора американський президент Джо Байден провів зустріч з лідерами Конгресу. Він заявив про жахливі для України наслідки в разі їхньої бездіяльності, а також закликав їх схвалити фінансування уряду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *