18 Квітня, 2024
Прийшов  ввечері додому, дружина побігла на кухню розігрівати вечерю! Все,як завжди!

Прийшов ввечері додому, дружина побігла на кухню розігрівати вечерю! Все,як завжди!

Зустрічалися ми ще зі школи, а на 3 курсі одружилися. Поступили ми теж разом в медичний інститут. На четвертому курсі Христина народила сина, і нам було важко поєднувати навчання й виховання дитини, тому нам часто допомагала теща. Згодом вона забрала сина до себе, поки Христина не закінчила навчання.

В щасливому шлюбі прожили понад 30 років, двоє працювали в лікарні, згодом вже і син одружився. Все було добре до тих пір, поки в моєму житті не з’явилася Люба. Вона прийшла до нас на роботу ще три роки тому, і я одразу зрозумів, що закохався. Спершу ми приховували свої стосунки, а потім я розповів дружині правду, адже хотів подати на розлучення.

Ми з дружиною після роботи прийшли додому й Христина пішла одразу на кухню готувати вечерю. Я їй з порога заявив: 

 – Христино, я йду від тебе.

– Куди йдеш? Ти тільки прийшов, – не зрозуміла сенсу почутих слів Христина.

Я дивився на неї і мені було дуже шкода свою дружину. Мені було соромно за таку зраду. Христина дивилася на мене ясними очима, вона набрала декілька кілограмів, обличчя вже вкрилося зморшками, але при цьому – вона залишалася такою ж привабливою, як в молодості. Прожити разом щасливо 30 років, а тут все зруйнувати, але я вже прийняв рішення й залишався непорушним. В моєму серці була лише Люба. 

Христина продовжувала дивитися на мене, а потім зрозуміла, що я маю на увазі. Вона просто сіла на крісло й нічого не говорила. Я зрозумів, що мої слова її вразили й вона не знала, що мені відповісти. Дружина довго не могла прийти до тями, але син та невістка підтримали її в цей момент життя, за що я їм дуже вдячний. 

Правда, син теж образився й припинив зі мною спілкування, а я й в той вечір зібрав речі й переїхав до 35-річної Люби. Вона проживала разом з шестирічним сином від попереднього шлюбу. З чоловіком вони прожили не довго, але він був старшим за неї та повністю забезпечував сина, допомагав ще й Любі. А коли я з’явився в її житті, то забезпечення Люби лягло на мої плечі. Згодом я зрозумів, що вона не кохала мене, їй просто було потрібно мої гроші. Люба – надзвичайної краси жінка і в перший період я просто не хотів помічати таких очевидних речей

Через кілька місяців Люба сказала, що чекає від мене дитину. Я остаточно розлучився з Христиною і пішов в РАЦС з Любою, хотів, щоб наша дитина народилася в шлюбі. От і я наче знову поринув в молодість. Згодом Люба знову завагітніла й зараз на моїх плечах двоє маленьких дітей і ще її син від першого шлюбу. Я люблю своїх дітей, але зрозумів, що буденне життя з Любою було значно гіршим, ніж з Христиною.

Вона постійно щось від мене вимагала, вдома – скандали та крики, а мені вже не двадцять років, я хотів просто спокійного життя. Після роботи я просто не хотів повертатися додому, а Люба надзвонювала мені, щоб я пошвидше йшов додому, бо вона з двома маленькими дітьми не має часу приготувати вечерю. Я уявляв наше спільне  життя зовсім іншим. 

Часто згадував Христину, як з нею було добре та затишно, вона готувала смачні пиріжки, які я просто обожнював. Згадував наші поїздки в гори на море, і зрозумів, що знову хотів би повернути цей спокій.

Як же я необачно поступив. Зараз двоє маленьких рідних дітей, яких треба підіймати на ноги, та й пасинка теж не кинеш. Я просто дуже втомлений. 

А моя Христина поїхала в Італію й там вдруге одружилася. Зараз вона Італійська сеньйора, працює там лікарем. А я просто переглядаю її світлини в мережі і розумію, яким бовдуром був. 

Що ви  думаєте з цього приводу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *