15 Квітня, 2024
Чоловік cka3ав, що житиме у місті сам, близько до роботою, і приїздитиме  додому у вихідні, але дружина його розкусила швидко!

Чоловік cka3ав, що житиме у місті сам, близько до роботою, і приїздитиме додому у вихідні, але дружина його розкусила швидко!

Марина ніяк не хотіла прийняти , що чоловік знову хоче жити у центрі міста, біля роботи.

У них у центрі міста була однокімнатна, маленька квартира. А їх на той час було троє, а зараз загалом четверо. Зараз у них великий будинок, свій город, діти ходять у хорошу школу, у них тут друзі та й Марина скоро знайде роботу. Марині так подобається жити за містом, що вона навіть переконала своїх батьків переїхати туди. Сергій добре заробляє, вони добре мешкають. Але є одне але». Сергію доводиться щодня їхати на роботу громадським транспортом, машину він уже кілька місяців не водить. Дорога лише туди займає близько двох годин.

Це стомлює і забирає багато часу та енергії. Він так робить уже багато місяців; так продовжуватися не може. Ось він і вирішив зняти маленьку квартиру в центрі і жити там у будні, а у вихідні повернутися додому до сім’ї. У нього вже вік не дозволяє щодня їздити на транспорті. Останніми днями у будинку були постійні сварkи. Прийняти таке рішення Марині було важко. Їй дуже подобається заміське життя, та й батьки на її прохання перебираються в загороду.

Сенс їхнього переїзду, якщо бабуся з дідусем будуть тут, а онуки у центрі? Сергій ухвалив остаточне рішення. На всі запитання та висловлювання Марині він відповідає: «Їй хоча б місяць так поїздити на транспорті, бути на зупинці о 6.30 та 2 годині витратити на дорогу». Яке ж рішення ухвалити Марині? Розлучатися? Залишитися в загорожі та погодитися на рішення чоловіка? Чи переїхати разом з ним?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *