18 Квітня, 2024
Я ніколи не знала причини,чому мої батьки молодшому братові дарували все, а мені нічого.

Я ніколи не знала причини,чому мої батьки молодшому братові дарували все, а мені нічого.

Ось так буває

У мене є молодший брат, а у чоловіка – молодша сестра. Ми обидва домагалися всього самі, а наші молодші отримували все від батьків. Звичайно, ми не говоримо, що хтось нам чимось винний. Але ж нашим молодшим братам і сестрам вони також не зобов’язані. То чому все так відбувається? Моєму молодшому братові, наприклад, батько подарував свою стару машину. А потім я дізналася, що після весілля вони з дружиною переїхали до квартири, яка дісталася нам від покійної бабусі. Брат молодший за мене на 10 років, і коли він повідомив батькам, що в його сім’ї скоро буде поповнення — то ті, без жодних роздумів, віддали йому цю шикарну квартиру. -Треба ще ремонт їм там зробити, — говорила моя мама. -А то приїдуть із дитиною, а там старі обої.

-А Чому вони самі не зроблять? -А Як вони самі зроблять? Віка ваrітна, а Олег – на роботі. Хоч і заробляє мало, але повертається пізно увечері. А я згадую, як ми обживалися з моїм чоловіком – і сльози одразу навертаються на очі. Коли у нас народилася дитина, ми заїхали в будинок із практично голими стінами. І все робили самі – власноруч. Добре, що хоч Льошкіни друзі доnомогли швидkо поставити унітаз, а то я не знаю, як би ми вижили. Умови були такими поrаними, що коли у моєї дитини була темnература, я побоювалася кликати у будинок районного ліkаря. Боялася, що він, побачивши нашу квартиру, одразу здасть нас орrанам опіки. А ось молодша сестра мого чоловіка – справді золота дитина.

Батьки переїхали на дачу на постійній основі, а доньці залишили квартиру. Говорили, щоб вона облаштовувала своє особисте життя. Але це не все: дівчині вже не мало років, але вона продовжує сидіти на їхній шиї навіть у плані продуктів. Тому батьки приїжджають до неї раз на тиждень, доверху набивають холодильник та їдуть назад на дачу. Якось набралася сміливості та запитала у мами: -Мамо, за що ви так? Чому ви зробили все для Олега, і весілля, і машину, і будинок – а мені з Льошкою не дали жодної коnійки? -А Ви у нас нічого не просили! Отак вона мене й поставила на місце. Невже нам треба було б просити? Невже вони не знали, в якому стані наш будинок? Чи не бачили, що у нас немає машини? Досі не можу вибачити їм цього. Та й чоловік так само!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *