17 Квітня, 2024
0сь, чому вночі краще спати з подушкою між ніг! Я була приємно 3дивована, адже справді д0n0магає.

0сь, чому вночі краще спати з подушкою між ніг! Я була приємно 3дивована, адже справді д0n0магає.

0cь 7 причин, чому лікарі рекомендують спати з подушкою між ногами.

Причина перша: зниження м’язової напруги

Коли під час сну між ваших ніг знаходиться м’яка подушка, м’язи в нижній частині вашого хребта практично не відчувають напруги, що дозволяє їм за ніч повністю відпочити.

Причина друга

За день, настоявшись на ногах, багато людей до вечора відчувають спазми в ногах і попереку. Поклавши подушку між ніг, ви розслабите ноги з попереком і знімите, таким чином, спазм.

Причина третя: стабільність уві сні

Перебуваючи уві сні з подушкою між ніг, ви зменшуєте кількість переворотів з боку на бік, і тому ваш сон стає більш комфортним і спокійним.

Причина четверта

Оскільки подушка не дає ногам стикатися і тиснути одга на одноу, то протягом всієї ночі у вас буде хороший кровообіг між верхньою частиною тіла і ногами.

Причина п’ята: поліпшення сну вагітних жінок

Велика подушка між ногами вагітної жінки, яка перебуває на останніх термінах вагітності, підтримує нижні м’язи живота і тим самим знімає напругу.

Причина шоста: найкраща терморегуляція

У жарку пору року, ноги сплячої людини, стикаючись одна з одною, створюють непотрібний теплообмін, який доставляє дискомфорт. Подушка з наволочкою з натуральної тканини між ногами, вирішує цю проблему.

Причина сьома: хворі коліна

Якщо у вас болять коліна, то вам сам Бог велів спати з подушкою між ніг! В даному випадку подушка виступає в ролі «буфера» і не дає колін стикатися і тиснути один на одного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *