17 Квітня, 2024
На Одещині  сьогодні n0nрощались із подружжям і їхніми трьома діточками, які загинули ,внаслідок влучання в0рож0го дрону.

На Одещині сьогодні n0nрощались із подружжям і їхніми трьома діточками, які загинули ,внаслідок влучання в0рож0го дрону.

Одещина попрощалася з багатодітною родиною Кравців. Вони загинули в атакованій  р0сійським дроном багатоповерхівці. Це подружжя військовослужбовців Олег і Тетяна, а також троє їхніх дітей — семимісячна Ліза, восьмирічна Злата і Сергій, якому було дев’ять років.

Про це йдеться у сюжеті кореспондента ТСН Сергія Осадчука.

У селищі Раухівка місцеві жителі на колінах зустріли жалобну колону, яка проводжала в останню путь багатодітну родину Кравців. Загиблих тут всі знали.

“Це страшна біда, страшне горе — і ця вся родина, прекрасні діти. Взагалі невимовний біль. Не вистачає слів, в це горе не віриться”, — каже місцева жителька Ольга Зубрицька.

Похорон родини

Вчителі згадують — Олег Кравець закінчив школу з золотою медаллю, далі був Інститут Сухопутних військ з відзнакою. Він свідомо обрав шлях військового, як його батько. Молодший брат Олега Євген загинув в зоні АТО 2014 року. 

Ірина служила разом з дружиною Олега Тетяною. І як її подруга була свідком створення нової сім’ї.

Олег і Тетяна Кравці

“У них все було так швидко і красиво. Така любов була, любов сильна. Вони одне за одного, просто очі світилися. Це просто не передати”, — каже Ірина.

Коли Олег і Тетяна побралися, він всиновив трьох її дітей. Після переїзду з Маріуполя родина придбала в Одесі чотирикімнатну квартиру, аби у малих були окремі кімнати. Згодом народили спільну донечку Лізу.

У квартирі військових залишилася лише кухня. Коли тривала пошукова операція, рідні і друзі сподівалися, що у ній міг хтось вціліти. Не знаходив собі місця від тривоги і рідний батько восьмирічної Злати і дев’ятирічного Сергія — перший чоловік Тетяни.

“Вони ж поїхали до Маріуполя, а діти жили спочатку зі мною, вона залишила їх тут і поїхала, бо там служила. Потім повернулася і вони поїхали до Одеси, вийшла заміж. Я думав, що вони будуть в тій третій кімнаті”, — каже перший чоловік Тетяни Валерій Поліщук.

Під завалами спочатку знайшли загиблого Олега, а наступного дня з-під важкої плити дістали жінку з немовлям. Сергійка і Злату відшукали останніми. Семимісячна Ліза загинула в обіймах матері. Їх і поховали в одній домовині.

Загалом від влучання “Шахеда” у одеську дев’ятиповерхівку загинули 12 людей. П’ятеро з них — діти.

Прощання із родиною Кравців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *