12 Квітня, 2024
Христина Соловій посварилася з Машею Єфросиніною на тему мови і заявила.

Христина Соловій посварилася з Машею Єфросиніною на тему мови і заявила.


Христина Соловій та Маша Єфросиніна посварилися у публічному просторі. Під час інтерв’ю, яке Єфросиніна брала у Соловій. Так, артистка зауважила, що українці є дуже толерантними до тих, “хто колись помилився” і сказала до Маші: “Навіть з тобою”.

Це ведучу зачепило, вона перепитала: “Толерантні? Зі мною?”. Своєю чергою Соловій пригадала, як журналістка Емма Антонюк “наїхала” на Єфросиніну через українську мову. Йдеться про “мовний скандал”, коли Єфросиніна на початку повномасштабної вlйни казала, що не буде вести проєкт “Дорослі дівчата” українською:

“Ми даємо шанс своїм людям стати на бік українства і відчути себе українцем. Немає значення, який у тебе паспорт”, – зауважила Соловій.

“Ти вважаєш, що ми робимо це толерантно?” – запитала Єфросиніна.

– Я це чула сто разів.

– Ти ж не можеш сказати, що на руках (Вакарчука – прим.ред.) кр0в українців.

– “Океан Ельзи” ніколи р0сійською не співав.

– Вони не співали р0сійською, але скільки стадіонів “Океан Ельзи” збирав в Санкт–Петербурзі, в Москві.

– Це було тоді, коли p0сія не нападала на Україну.

– Ти зараз сnекулюєш моїми словами. Ти мені сказала, що ми всі в перехідному періоді маємо кр0в на руках. Це доволі серйозне звинувачення.

– Бо ніхто не хоче мати кр0в на своїх руках…

Далі Єфросиніна зазначила, що те, що зараз відбувається з нашою країною для нас всіх є великим історичним показником того, який вибір ми надалі зробимо. І що коли Україна відщепилася від СРСР, ми почали поступово переходити на українську і перейшли б, а тепер це все дається великими втратами і кр0в’ю.

– Тобто ти вважаєш, що повинна була статися війна для того, щоб ми відщепилися?

– Я вважаю, що не можна говорити чорним і білим.

– Чому ти не хотіла говорити українською?

– По–перше, останні п’ять років я ввела всі проєкти українською. По–друге, я не хочу щоб категорія, що ми маємо пройти всі через війну сьогодні звучала як догма абсолютно поверхова

Врешті, Єфросиніна звинуватила Соловій у лицемірства, оскільки на думку ведучої, слова співачки про толерантність лунають лuцемірно, бо вона “не має толерантності до цього”.

Певно, суперечка знаменитостей могла тривати й надалі, втім, режисери вирішили перебити її заставкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *