17 Квітня, 2024
Свекор зробив нам шикарний подарунок на новосілля, але коли про це дізналася свекруха, то почервоніла від люті.

Свекор зробив нам шикарний подарунок на новосілля, але коли про це дізналася свекруха, то почервоніла від люті.

Свекор зробив нам шикарний подарунок на новосілля, але коли про це дізналася свекруха, то почервоніла від люті. У чоловіка батьки розлучені. У його батька (мого свекра) інша сім’я, що не заважає синові спілкуватися з батьком, а мені відчувати щиру повагу до цієї людини. Взагалі у нас із чоловіком відмінні стосунки зі свекром та його сім’єю. На відміну від свекрухи. У мене з нею стосунки не склалися. Хоча й особливої ворожнечі немає. Нещодавно ми з чоловіком переїхали в нову квартиру. Свекор тут ще не був, але по смартфону я йому все показала та розповіла. Сам він поки що приїхати не має можливості через ненормований робочий день. Він водить автокран і береться за будь-які можливі замовлення. Тому й у нього так важко з часом.

З дня на день мали привезти кухонні меблі. Дізнавшись про це, свекор порекомендував збирача кухонних меблів. Він уже й домовився із ним. Як з’ясувалося, той за збірку попросив суму втричі меншу, ніж ми припускали. До того ж свекор ще кинув цю суму на карту чоловіка — «Подарунок на новосілля!». Через кілька днів, про це дізналася свекруха. І стала дзвонити синові. Як з’ясувалося, вона вимагала від сина, щоб той: або зателефонував батькові і попросив таку суму для сестри, або сам віддав половину суми сестрі. З якого переляку? А з такого, мовляв батько, даючи гроші одній дитині і не даючи іншій сіє між ними сварку.

До речі, після розлучення сестра однозначно прийняла бік матері та ігнорує батька. Постає питання, з якого дива людина (мій свекор) повинен думати про те, хто з ним спілкуватися не бажає? Правильно. Ні з якої. Тому, ми з чоловіком дійшли такого висновку, що всі «рухи тіла» спрямовані на те, щоб посварити сина з батьком. Тому на чергове мозкування матері, мій чоловік відповів так: «Сестра потребує фінансових коштів? Нехай сама дзвонить батькові». Свекруха образилася. Але це не на довго. Незабаром їй знадобиться безкоштовна робоча сила, і вона тут же помириться із сином.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *