20 Квітня, 2024
Ось чому жінки, які сплять з чужими чоловіками, ніколи не будуть щасливими.

Ось чому жінки, які сплять з чужими чоловіками, ніколи не будуть щасливими.

На жаль, дуже багатьом жінкам доводиться стикатися зі зрадою чоловіка, і у кожної з них є своя думка на цей рахунок.

Сьогодні ми розглянемо саму незвичну з них.

По просторах Інтернету розлетівся лист жінки, яка стверджує, що для коханок є окреме місце в пеклі.

Вона впевнена в цьому навіть не дивлячись на те, що сама колись спала з одруженим чоловіком!

Аманда Чател опублікувала у своєму блозі пост, в якому розповіла світу все, що думає з цього приводу.

«Жодна жінка не має права на чужого чоловіка, особливо одруженого, тільки тому, що вона хоче його».

Цей початок емоційного листа змушує задуматися про те, чому ми, жінки, повинні підтримувати один одного.

«Перш ніж я перейду до пояснення своєї позиції, я хотіла б зізнатися: я спала з одруженими чоловіками. Вперше це сталося, коли я жила в Парижі. Ми познайомилися в барі та пішли до мене додому. Через пару годин він сказав, що йому потрібно йти додому до дружини.

Я не можу описати, в якому шоці я тоді була. Він пояснив, що для них з дружиною ходити «наліво» час від часу – в порядку речей. Але це не було в порядку речей для мене! Як би я не намагалася списати все на національні відмінності й те, що багато людей дійсно практикують вільні стосунки, я відчувала себе просто жахливо. Як я могла вчинити так з іншою жінкою? Я винила себе кілька місяців.

А потім це сталося знову… Я зустрілася з хлопцем, з яким у мене була швидкоплинна інтрижка. Коли я побачила, як він йшов за руку з дружиною і дочкою – всередині мене все перевернулося. Докори сумління не давали мені спокійно дихати. Звичайно, я розуміла, що я не перша і далеко не остання, з якими ці чоловіки змінюють своїм дружинам. Я розуміла, що це була не моя вина, але це не зменшувало моїх внутрішніх терзань.

Через кілька років я знову пережила відчуття зради… Мій власний чоловік пішов на ліво. Його коханкою стала дівчина, яка була на 28 років молодшою ​​за нього. Вона оселилася в нашій спільній квартирі в Парижі через кілька тижнів після того, як я повернулася в США. Чоловік повинен був залагодити всі справи та приїхати до мене на протязі декількох тижнів.

Коханка не тільки переспала з моїм чоловіком, вона марила ним. Оскільки вони були знайомі деякий час, я думаю, вона закохалася в нього задовго до того, як спокусила його, і буквально чекала цієї можливості. Що вона заявила у своє виправдання? Вона любила його, і це дозволяло їй боротися за свою любов.

Але світ влаштований інакше, моя люба дівчинко. Ти не маєш права робити все, що захочеш, тільки тому, що тобі це потрібно! Фемінізм виник не просто так. Ми все ще живемо в час, коли права чоловіків набагато вищі жіночих. Тому так важливо, щоб ми, жінки, були підтримкою один для одного, замість того, щоб топити один одного і забирати все найцінніше. Невже це так багато – просто не спати з чоловіком, який належить іншій?

Звичайно, я не применшую провини чоловіків в зрадах, але я впевнена, що для кохан0к, які усвідомлено йдуть на зв`язок з одруженими чоловіками, є окреме місце в пеkлі. Ви – егоїстки, які не роблять нічого доброго для цього світу, а тільки заподіюють біль іншим людям, в той час як у вас завжди є вибір робити це чи ні.

Не знаю, чи буде це місце схоже на те, яке описував Данте в своїй “Божественній комедії”, але приємним воно точно не буде. Та й пекла вам чекати, насправді, й не доведеться, бо задовго до цього карма зробить своє діло».

Невже це так багато: просто не спати з чоловіком, який належить іншій?

Пронизливі слова, нічого не скажеш … А що ви думаєте з цього приводу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *