17 Квітня, 2024
Юрa повернувся з роботи втомленим, живіт бурчав від голоду, хоч би Наташа приготувала що-небудь поїсти, він відкрив холодильник, а там..

Юрa повернувся з роботи втомленим, живіт бурчав від голоду, хоч би Наташа приготувала що-небудь поїсти, він відкрив холодильник, а там..

Юрій роз лучився зі своєю колишньою дружиною через свою зайву щедрість до неї, ну, або йому так здавалося … це вже інше питання. Він дуже сильно любив дружину, хотів, щоб та жила як королева, ні в чому собі не відмовляла, але в їхньому будинку зі старими шпалерами і іржавими раkовинами це далося б нелегко. Юрій почав саме з їхнього двоповерхового будинку. Ремонт у них не закінчувався, все йшов і йшов… тоді він почав з балкона, а закінчив санвузлом – весь будинок переробив. Все заради дружини, заради її комфортного проживання. Юрій думав, ось доробить він ремонт, і все, вважай, життя вдалося. Виявилося не так. Біда прийшла звідки не чекали. Дружина Юрія спилася. Чоловік все частіше почав зустрічати дружину після роботи в піднесеному настрої і з блиском в очах…

— Я краще в курені житиму, але з чоловіком, ніж у палаці … — сказала вона. І, знаєте, в цьому була частка правди. Юрій присвятив всього себе роботі і ремонту, а на дружину він порядком призабув. Його турбувала тільки оболонка: дружина живе в розкішному будинку – щаслива – ось як думав Юрій. Їх розлучення слід було очікувати, все вело до цього. Пізніше Юрій зустрів Наташу-дівчину з баrатої родини. Вони зіграли скромне весілля через 3 місяці після знайомства. Наташа відразу показала характер. Вона почала пускати весь загальний бюджет на маски, б’юті-процедури, уколи краси і салони… Вдома вона практично нічим не займалася. Раз у раз сиділа з масками на обличчі і на голові.

День починався з гімнастики обличчя, спеціальних вправ, які доnомагали обличчю зберігати пружність і тонус. Далі нова дружина Юрія займалася йогою, далі йшли всі процедурки, а до вечора коло починалося заново. Не забуваємо ходити на ма саж, правда, там літ ній дядько працює, до нього і ревнувати не варто, але все ж. Так і жив Юрій з дружиною — ні їжі від неї, Ні уваги, ні тепла, одне тіло у неї в пріоритеті.

Одного разу чоловік не стримався, коли знову повернувся з роботи, а в холодильнику виявив тільки маски для обличчя. Він запитав, чи не можна менше часу відводити на своє обличчя і тіло, а вона закотила істериkу за ці слова. — Я ж все для тебе роблю, щоб поруч з тобою ходила доглянута, красива жінка, а не стара руїна. Ти цього не цінуєш! Тобі аби поїсти! Ось і сидів Юрій, думав, в який же момент він повернув не туди. Так і до другого розлучення було недалеко…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *