12 Квітня, 2024
Я ношу в сумці 2 грецьких горіхи. Якщо ти дізнаєшся причину, відразу зробиш так само. Від такої звички буде одна лише користь!

Я ношу в сумці 2 грецьких горіхи. Якщо ти дізнаєшся причину, відразу зробиш так само. Від такої звички буде одна лише користь!

Можливо, ви не очікували знайти подібну статтю?

Адже сьогодні ми не пропонуватимемо щось приготувати, а займеться справами душевними, використовуючи один корисний дар природи – волоські горіхи. Хочеться, щоб наші улюблені господині вміли не тільки добре готувати, але і були щасливі, перебували в доброму настрої – тоді і їжа буде виходити смачніше.

Східна медицина радить носити пару волоських горіхів завжди з собою, щоб в потрібний момент знімати нервову напругу шляхом масажу долонь. На жаль, ми відчуваємо стрес досить часто, а ось вживаємо заходів для боротьби з ним рідко.

Як позбутися від стресу за 2 хвилини

На наших долонях розташовані активні точки, що відповідають за роботу внутрішніх органів. Натискаючи на них, можна позбутися від різних захворювань і навіть схуднути!

Щоб швидко розслабитися, слід:

1. Взяти в кожну долоню 2 горіхи та виконати ними кругові рухи.

2. Помістити горіх на активну точку, розташовану на внутрішній поверхні зап’ястя в поглибленні між сухожиллями, злегка притиснути його долонею іншої руки та зробити кругові рухи горіхом.

3. Злегка помасажувати кінчики мізинців пальцями іншої руки.

Ефективність вправи, як пояснює східна медицина, полягає в тому, що психічний стан людини контролює не голова, а внутрішні органи. Наприклад, енергія приховується в легенях, розум – в серці, дух – в печінці, воля – в селезінці, а прагнення до досягнення мети – в нирках.

Горіховий масаж долонь може стати справжнім порятунком в стресовій ситуації. Варто знайти всього кілька хвилин для того, щоб відпочити від щоденного ритму і приділити увагу своєму духовному стану. Нехай пара горіхів в сумочці вам в цьому допоможуть. Радьте спробувати цю методику і вашим друзям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *