17 Квітня, 2024
“Ще б жити, кохати, мріяти”: на фронті загинув 19-річний захисник із Тернопільщини. Фото

“Ще б жити, кохати, мріяти”: на фронті загинув 19-річний захисник із Тернопільщини. Фото

Вlйна забрала життя молодого воїна Назарія Березія з Тернопільської області. У свої 19 років він мужньо боронив Україну на південному напрямку фронту.

Назарій Березій, 25.04.2004 року народження, мешкав у селищі Великі Бірки. Не так давно парубок закінчив Великобірківський ліцей ім. Степана Балея.

“Моє педагогічне життя розпочалося із цього учня, ти був у п’ятому класі… Вічна пам’ять тобі, Назаре”, – написала його вчителька Юлія Радецька.

Назарій загинув 12 березня в районі населеного пункту Чайкине Херсонської області. Під час виконання бойового завдання захисник отримав поранення, що були несумісні з життям.

“Ще б жити, кохати, мріяти… Та не судилося молодому воїнові зустріти свою 20-ту весну… Світла і вічна пам’ять! Легких хмаринок тобі, юний Герою!” – прокоментувала журналістка Ольга Чорна.

У громаді теж висловили співчуття родині молодого воїна. Інформацію щодо зустрічі тіла та поховання Героя землякам повідомлять згодом.

“Став ангелом у небесному строю”, “Спочивай з миром, друже”, “Вічна пам’ять тобі, Назарію! Так не повинно було бути!” – написали знайомі захисника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *