18 Квітня, 2024
У будинку буде мир та спокій: які кімнатні рослини потрібно обов’язково поставити у квартирі

У будинку буде мир та спокій: які кімнатні рослини потрібно обов’язково поставити у квартирі

Кімнатні квіти не тільки очищають повітря в приміщенні, але й мають власну позитивну енергетику, яка здатна впливати на людину. Таким чином, можна залучити в будинок щастя, благополуччя.

Кімнатні рослини завжди привносять нотки свіжості та затишку в інтер’єр кожного приміщення. І справді, кімната з ними завжди виглядає “живіше” і чистіше. Однак, роль рослин у будинку не обмежується лише естетикою, адже “правильні” кімнатні рослини здатні навіть захистити будинок від зла та бід. politeka.net

І справді, кожна господиня на своєму підвіконні повинна мати хоч одну рослину, яка здатна піднімати настрій і допомагає позбутися тривожних станів. А ще, згідно з народними прикметами, принесе господині вдома щастя в особистому житті.

Спатифілум або “жіноче щастя”. Флористи рекомендують цю кімнатну рослину всім, хто хоче мати вдома спокійну та позитивну енергетику. Більше того, за повір’ям, ця чутлива рослина цвіте лише у щасливих будинках. При цьому чим частіше і рясніша цвітіння, тим щасливіше життя в сім’ї.

А ще за народними прикметами спатіфілум допомагає незаміжнім дівчатам знайти справжнє кохання. Заміжнім жінкам квітка допомагає зберегти сімейне щастя та затишок. А тим, хто хоче мати дітей, “жіноче щастя” допоможе здійснити свою мрію.

Сансев’єрія. Цю рослину ще називають “тещиною мовою”. Вона чудово очищає повітря у приміщенні та виробляє багато кисню. Тому ця домашня квітка допомагає мешканцям будинку легко дихати та міцно спати. А якісний сон, як відомо, покращує загальне самопочуття та підвищує настрій.

Червоне. Це ще одна з найкорисніших рослин для здоров’я людини. Його використовують як у терапевтичних цілях, так і для косметологічних процедур. А ще алоє має розслаблюючі властивості, тому сприяє глибокому та міцному сну, знижуючи рівень стресу та тривожних станів.

Пеларгонія чи герань – це кімнатні рослини для сімейного благополуччя, достатку та стабільності у справах. Енергетика рослини дарує впевненість у справах та власних силах, це квітка щастя, особливо сорти з червоними бутонами. Крім цього герань добре очищає повітря в приміщенні, і, поставивши кілька горщиків із рослиною в спальні, кожна жінка забезпечить собі та близьким міцний сон, зможе зміцнити нервову систему.

Міртове дерево також відносять до категорії кімнатні квіти для щастя в будинку. Крім того рослина є символом миру та взаєморозуміння. Рослина відмінно очищає повітря від вуглекислого газу та токсинів, наповнює повітря приємним ароматом. Виконуючи обрізку, деревце виглядає дуже красиво, стане гідною окрасою кожної кімнати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *