17 Квітня, 2024
Місячне затемнення 25 березня 2024 року: що не варто робити

Місячне затемнення 25 березня 2024 року: що не варто робити

Затемнення часто сприймається як турбулентний період.

З погляду езотерики, місячне затемнення 25 березня 2024 року – це час підсилення енергії, який може мати значення для духовного розвитку та особистої трансформації. tsn.ua

Ось деякі рекомендації щодо того, що не варто робити під час місячного затемнення з погляду езотеричних традицій:

Не починати нові проєкти: місячне затемнення може бути часом, коли енергія спрямована на завершення чогось, а не на початок. Таким чином, не рекомендується розпочинати нові проєкти або починати важливі нові етапи вже чинних.

Утриматися від важливих рішень: затемнення може викликати емоційну напруженість та розлад, тому не варто ухвалювати важливі рішення під час цього часу. Краще зачекати, поки енергія стабілізується.

Не перевантажувати себе роботою: енергія під час місячного затемнення може бути інтенсивною, тому важливо бути обережним і не перевантажувати себе роботою або іншими зобов’язаннями. Дозвольте собі відпочити та відновитися.

Уникати конфліктів: з місячним затемненням може виникати підвищена емоційність та напруженість. Тому важливо уникати конфліктних ситуацій і зосередитися на гармонії та спокої.

Працювати над особистим розвитком: місячне затемнення може бути часом для внутрішньої саморефлексії та розвитку. Використовуйте цей час для медитації, контемпляції та роботи над особистим зростанням.

Варто зазначити, що ці рекомендації базуються на езотеричних віруваннях та традиціях, і можуть відрізнятися залежно від індивідуальних поглядів та культурних контекстів.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *