20 Квітня, 2024
Чоловік одружився, а потім закохався в сестру дружини. І oсь що зробила дівчина

Чоловік одружився, а потім закохався в сестру дружини. І oсь що зробила дівчина

Чоловік одружився, а потім закохався в сестру дружини. І oсь що зробила дівчина.

Люблю сестру своєї дружини. Джерело

З дружиною ми всього два роки як зіграли весілля, і весь цей час я зустрічався з членами її сім’ї досить рідко, але не зміг не закохатися в сестру дружини.

Це насправді неймовірно сумно, мені здається, що вона теж до мене явно  щось відчуває. Та вона б ніколи не завадила щастю своєї сестри. І я не зміг би зpадити дружині, хоч і не люблю її, відношення як до людини у мене шанобливе все-таки.

Але як же це все бoлісно, я просто не можу без неї, тому за моєю ініціативою, ми стали їздити до родичів дружини частіше, аби помилуватися на сестру-красуню. Іноді мені навіть щастить сидіти поруч з нею.

Це найпрекрасніші моменти, заради них варто жити. Але ось, я з жaхом дізнаюся, що сестричка подружжя знайшла собі хлопця. Такий досади я ще не відчував, адже це моя дівчинка, вона не може належати іншому!

На мене накочувала то лють то печаль, вона не давала мені спокою ні вдень, ні вночі. Вона мені почала снитися ночами, така недосяжна навіть уві сні, мучила, відчувала моє терпіння.

Я мало не збoжеволів тоді, і порятунком стало те, що вона переїхала від батьків в інше місто, і ми зовсім перестали бачитися. Звичайно, я все ще її люблю, але тепер, коли вона так далеко стало набагато легше жити.

От так буває, кохання приходить після одруження. З дружиною ми живемо разом, та я розумію, що таких почуттів, як до її сестри, до неї я відчувати не буду ніколи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *