17 Квітня, 2024
Благання до матері передумати залишаються поза увагою, я змушена долати наслідки їхнього розриву, як мені бути в цій ситуації.

Благання до матері передумати залишаються поза увагою, я змушена долати наслідки їхнього розриву, як мені бути в цій ситуації.

Коли я росла, я вважала шлюб своїх батьків зразком для наслідування, не помічаючи переконань батька, що домашні справи – виключно жіночий обов’язок.

Незважаючи на його добрий характер, такий спосіб мислення обтяжував мою матір роботою, доглядом за дітьми та веденням домашнього господарства, тоді як він робив лише фінансовий внесок.

Їхнє зовні щасливе життя тоді ще приховувало ці проблеми, тому раптовий відхід мами та її вимога розлучитися стали для мене несподіваним ударом.

У неділю вранці, замість звичного

розпорядку дня, мама оголосила про своє рішення піти, вимагаючи розлучення та поділу майна, відкинувши мої спроби втрутитися з простим бажанням миру та спокою.

З того часу мій батько важко справляється з елементарним доглядом за собою, покладаючись на мене в домашніх справах, незважаючи на те, що живе один на іншому кінці міста.

Його часті заклики про допомогу напружують мій шлюб, тоді як моя мати насолоджується набутою свободою,

не обтяженою колишніми обов’язками. Опинившись між залежністю від мене батька, байдужістю матері та впливом всього цього на моє особисте життя, я розгублена.

Мої благання до матері передумати залишаються поза увагою, і я змушена долати наслідки їхнього розриву, питаючи, як збалансувати ці сімейні зобов’язання з моїм власним благополуччям…

Може, ви можете дати мені пораду з цього приводу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *