17 Квітня, 2024
Свекруха вирішила продати будинок, поділити гроші між синами, і переїхати до нас. Пригнічує лише те, що зі мною ніхто не порадився.

Свекруха вирішила продати будинок, поділити гроші між синами, і переїхати до нас. Пригнічує лише те, що зі мною ніхто не порадився.

Мені 34 роки, я живу з чоловіком та 10-річним сином у двокімнатній квартирі, яку ми купили в іпотеку одразу після весілля.

На щастя, нещодавно ми погасили її, що трохи полегшило наш фінансовий тягар.

Наша квартира хоч і скромна, але затишна, з просторою кухнею, яка одночасно є кімнатою для гостей.

Ми мріємо про більший простір, але наші нинішні кошти не дозволяють цьому здійснитися. Моя свекруха живе сама в селі, її здоров’я стало погіршуватися після смерті мого свекра.

Ми відвідуємо її щомісяця, щоб допомогти з проблемами першої необхідності та обслуговуванням будинку. Мій чоловік їздить до неї частіше.

А ось брат і дружина мого чоловіка, вирішивши уникнути довгострокових зобов’язань щодо іпотеки, ведуть безтурботний спосіб життя в орендованому житлі, не замислюючись про своє майбутнє.

Останнім часом проблеми зі здоров’ям моєї свекрухи змусили її задуматися про продаж будинку, щоб поділити виручені гроші між синами, маючи намір переїхати до нас.

Таке рішення, прийняте без погодження зі мною, поставило нас у складне становище.

Незважаючи на те, що мій чоловік розуміє свої зобов’язання перед матір’ю, я не хочу ділити наш обмежений простір, особливо з огляду на її схильність домінувати у побуті.

Уся ця ситуація напружує наші стосунки, оскільки мого дівера, схоже, не турбує перспектива залишитися без матері.

Але відмовлятися від спадщини він, звичайно, не стане. Зіткнувшись із цією дилемою, я звертаюся за порадою: чи можна впоратися з подібною сімейною ситуацією?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *